מדריך למניעה וניקוי עובש

עובש מתפתח במהירות כתוצאה מרטיבות, לחות גבוהה וחוסר אוורור וכאשר סובלים מהצפה בבית, במבנה או בעסק או מבעיית רטיבות והופעת עובש על הקירות ו/או התקרה חשוב לפנות לחברת "קלין קור טכנולוגיות" המתמחה בניקוי וטיפולי מניעת הופעת העובש. חברות רבות פעולות בענף אך יש לפנות רק לחברה מקצועית, מוסמכת ומנוסה המציעה טיפול מקצועי ומתקדם למניעת ולניקוי עובש. הסרת העובש מהקירות אינה מספיקה ויש לטפל בבעיית הרטיבות והלחות ולהשתמש בשיטות יעילות למניעת הופעת והצטברות העובש מחדש.

סכנה בריאותית

חשוב לדעת כי עובש אינו מהווה רק בעיה אסתטית המפחית את ערך הנכס אלא הוא מפגע תברואתי ומסכן חיים. העובש מכיל פטריות רעילות ויש סכנה בריאותית לדיירי המבנה מאחר והם עלולים לשאוף או לבלוע את הרעלנים העלולים לגרום למחלות שונות ומסוכנות, לגירויים, לבעיות קוצר נשימה ולהתפתחות אלרגיות. לכן, כאשר מבחינים בעובש בקיר או בתקרה יש לפנות לחברה מקצועית ומנסה ואין להסתפק בשיוף הקיר ובהסרה חלקית של העובש כדי לשפר את המראה האסתטי. הרעלנים מתחבאים היטב ובתוך זמן קצר אחרי הטיפול הקוסמטי סובלים שוב מהופעת העובש, לעיתים במקומות חבויים. "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות חדשות וטכנולוגיות ניקוי מתקדמות ויעילות לניקוי העובש, גם במקומות שאינם גלויים לעין ועם השלמת פעולת הניקוי דואג צוות החברה לטפל באמצעות חומרי מניעה מקצועיים, איכותיים וידידותיים לסביבה כדי למנוע את הישנות הופעת העובש.

טיפול מקצועי במבנה

יש מספר תנאים להתפתחות העובש במבנים- רטיבות, לחות גבוהה, חדירות מים ונזילות, מים עומדים, מגורים באזור לח וחוסר אוורור. טיפול מקצועי כולל איתור הבעיות במבנה ופתרון איכותי ומקצועי למניעת היווצרות התנאים להתפתחות העובש. אחרי איתור הבעיות במבנה כמו הצפות, נזילות וחוסר אוורור מטפל הצוות המקצועי של "קלין קור טכנולוגיות" בניקוי העובש המטריד אסתטית והמסוכן לבריאות האדם ובסיום מציע הצוות טיפול מנע על מנת לספק פתרון איכותי לאורך זמן למניעת הישנות הבעיה. כאמור, רק טיפול מקצועי ואיכותי יאפשר ניקוי ומניעת העובש וחברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה פתרון איכותי וייחודי לאורך זמן בהתחייבות.

לקבלת פרטים נוספים, קביעת פגישה או קבלת הצעת מחיר, מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם: