ניקוי ומניעת עובש

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי מים ומציעה בין היתר ניקוי יסודי ומניעת הופעת עובש. צוות החברה מגיע במהירות לאחר קריאת הלקוח ומאבחן את הבעיה, מציע אסטרטגיית שיקום נזקי המים כתוצאה מנזילות, פיצוצי צנרת ביוב או מים, חדירת מי גשמים, שיטפונות או לאחר כיבוי אש. יש לטפל במהירות וביעילות במים העומדים ולהפחית את הרטיבות והלחות במבנה מאחר וכתוצאה מנזקי המים השונים העובש מתפתח ומתפשט במהירות. פעולות הניקוי ומניעת העובש חשובות לא רק מבחינה אסתטית אלא אלו הן פעולות הנדרשות לשמירה על בריאות הדיירים, למניעת ריחות לא נעימים, לשיקום הנכס מבחינה אסתטית ולמניעת ירידת ערך הנכס.

עובש מתפתח במהירות

העובש נוצר מהתפתחות פטריות הניזונות מחומרים אורגניים וכתוצאה מחוסר אוורור, לחות ורטיבות מתפשט העובש במהירות וגורם לא רק לנזק אסתטי אלא גם למפגע בריאותי חמור. פטריות העובש מכילות רעלנים מטבוליים- מייקוטוקסינים הגורמים להפרעות נשימה, לאלרגיות ולמחלות שונות. חברת "קלין קור טכנולוגיות" אינה מסתפקת בהסרת העובש מהקיר במקומות הנראים לעין אלא מספקת מענה מקצועי מהיר ויעיל על מנת למנוע מהעובש לחזור וצוות אנשי החברה מאתר את המקומות החבויים מהעין על מנת לספק מענה מקצועי ברמה הגבוהה ולמנוע את הרעלנים הפעילים באתר הלקוח.

טיפול מהיר באתר

חשוב לטפל בעובש במהירות ובמקצועיות וצוות עובדי חברת "קלין קור טכנולוגיות" מגיע לאתר הלקוח במהירות על מנת לאבחן את הבעיה, לאתר את המקומות הבעייתיים, לטפל בלחות וברטיבות ובמקביל להסיר את העובש מהמקומות הגלויים והנסתרים כאחד. לחברה ציוד חדשני ושיטות טכנולוגיות מתקדמות לניקוי ולמניעת עובש. עם סיום הטיפול בלחות וברטיבות והסרת העובש מהקיר מתחילים בשיקום במנה תוך החדרת חומרים הקוטלים את העובש, גם במקומות הנסתרים מהעין, ובסיום העבודה מבצע הצוות חיטוי יסודי עם חומרים איכותיים שאינם מסוכנים לבריאות האדם ובפעולות למניעת שובו של העובש. כאמור, עובש הוא מטרד אסתטי אך הטיפול בו חייב להיעשות באופן מקצועי על ידי מומחים לנושא. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות יעילות ומהירות לניקוי, להסרת ולמניעת עובש באחריות ובמקצועיות ללא פשרות.

לקבלת פרטים נוספים, קביעת פגישה או קבלת הצעת מחיר, מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם: