שיקום נזקים

חברת "קלין קור טכנולוגיות" הינה חברת שיקום נזקים וניקוי תעשייתי, המתמחה בעבודות שיקום מהירות ויעילות לכל סוגי הנזקים, לרבות נזקי שריפה, נזקי מים ונזקים בעקבות פגעי מזג האוויר. מדי שנה מתרחשות שריפות רבות ברחבי הארץ וישראלים רבים סובלים מנזקי פגעי הטבע ונזקי מים בעקבות פיצוצי צנרת (מים וביוב), הצפות מים, שיטפונות וחדירת מי גשמים למבנים. נזקי אש ומים הם רבים ומגוונים ובעוד האש מאכלת את רוב החומרים ומותירה נזקי פיח ועשן הרי המים גורמים לתהליכי שיתוך ולקורוזיה מואצת כמו גם פגיעה בציוד חשמלי יקר ערך. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שירות מקצועי ומהיר ועם הקריאה לסיוע נשלח צוות מקצועי ומיומן עם מעבדה ניידת על מנת לאבחן את הנזק, לתכנן את אסטרטגית השיקום במהירות ולפתור את הבעיה לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

סוגי הנזקים

נזקי שריפה ומים הם רבים ומגוונים ויש לטפל בכל מקרה לאחר אבחון מקצועי ומציאת הפתרון הנכון והיעיל ביותר. יש להבדיל בין נזקי אש, עשן ופיח לנזקי מים ועבודות השיקום שונות בכל מקרה. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה את השיטות וטכנולוגיות השיקום החדשניות והיעילות ביותר, בין היתר שיקום ציוד אלקטרוני, הנצלת מידע, שיקום מבנים ושיקום ציוד מכני. הנזקים השונים עלולים לגרום לפגיעה חמורה במכונות ובציוד אלקטרוני עד לכי השבתת העבודה בעסק, לאיבוד מסמכים, לאוויר מסוכן לנשימה ולבעיות רטיבות ועובש.
הפגיעה במכונות וציוד מכני או אלקטרוני בעקבות נזקי אש, חום, פיח ומים היא רבה וגורמת לשיבוש והשבתה מלאה או חלקית של פעילות העסק/ מפעל. משקעי פיח, חום ומים גורמים לאיכול רכיבים ולקורוזיה ויש לטפל בהם במשנה זהירות, בחומרים מיוחדים ובשיטות מתקדמות תוך מענה מקיף ורחב לטיפול מהיר למגוון מכונות ומכלולים. בנוסף, הפגיעה למבנה ולאיכות האוויר אינה מאפשרת מגורים או עבודה ולכן יש לייצב את המצב ולטפל באמצעים הנכונים להחזרת המצב לקדמותו.

נזקי אש ועשן

אש יוצרת חום רב, עשן ופיח ובמהלך השריפה נוצרות תגובות כימיות היוצרות משקעים קורוזיביים. צוות החברה מייצב את התפשטות נזקי השריפה, החום, ריח שרוף שנותר, או פיח. כל זאת  באמצעות נטרול החומרים המזהמים והחזרת המצב לקדמותו.  

נזקי מים

נזקי המים גורמים לרטיבות, ללחות ולזיהום ונזקי המים גורמים להתנפחות, לעובש, לריח רע שנותר, לפגיעה במנה, בתכולה ובציוד. צוות החברה מייצב את הסביבה הרטובה, משתלט עליה ומפחית במהירות את שיעור הלחות הרצפתית במקומות הגלויים והנסתרים כאחד.    

לקבלת פרטים, הצעת מחיר או קביעת פגישה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: