שלבי הטיפול במבנה שניזוק מאש

שיקום ושיפוץ מבנה שניזוק משריפה דורש מקצועיות, ניסיון וידע רב. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה עבודות שיקום מבנים לאחר שריפה במהירות וביעילות תוך הקפדה על השלבים הנדרשים וההכרחיים לשיקום המבנה. צוות החברה מגיע במהירות למבנה השרוף ומשתלט על האתר על מנת לייצב ולמנוע את התפשטות נזקי האש והמים. לאחר ייצוב האתר מתחילים להוריד את הלחות הגבוהה בבניין, שואבים את המים המשמשים לכיבוי החוצה, מפנים את חלקי המבנה והציוד השרוף ומתחילים בפעולת ייבוש המבנה על מנת להציל ציוד ולהפחית את הרטיבות והלחות הגורמת להתפשטות נזקים כגון קורוזיה, חומצות מלחיות הנוצרת במגע בין פיח למים, מניעת טחב ועובש ועוד.

שיקום מהיר ויעיל

בסיום עבודות השיקום הראשוניות למבנה אשר ניזוק מאש,  מגבשים את אסטרטגיית השיפוץ הנדרשת להחזרת המבנה לקדמותו תוך עבודות שיפוץ מקצועיות לשיקום תשתיות המבנה כגון מעליות, צנרת מים וביוב, מערכת המיזוג, מערכת החשמל וכו', ומסיימים את עבודות השיפוץ כמו טיח, צבע, ריצוף, בניית קירות וכל מה שנדרש לשקם אחרי השריפה.
חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה צוות מקצועי ומיומן הכולל מהנדסים, טכנאים, יועצים מקצועיים ואנשי מקצוע מובילים בתחומים הנדרשים לשיפוץ ושיקום המבנה, לרבות חשמלאים בכירים ומוסמכים, שרברבים, רצפים, בנאים ועוד. חשוב לקרוא לחברה במהירות על מנת להתחיל בעבודות השיקום ובמניעת התפשטות נזקי האש והמים במבנה וכך ניתן לייעל את העבודה, להוזיל עלויות שיקום ושיפוץ ולהציל ציוד רב.

שלבים עיקריים

כאמור, השלב הראשון בשיקום מבנה שניזוק משריפה הוא ייצוב ומניעת התפשטות הנזקים באמצעות שיטות עבודה וטכנולוגיות מתקדמות. השלב השני כולל פינוי חלקי מבנה ותכולה שניזוקה בשריפה ומהווה סכנה בריאותית ובטיחותית. בשלב השלישי מייבשים את המבנה, מצילים ציוד ותשתיות מקורוזיה, פיח ונזקי מים ובשלב הרביעי מתחילים לשקם את תשתיות המבנה הקריטיות במהירות או מכינים תשתית חלופית (מערכת מיזוג, חשמל, צנרת, מעליות וכד'). בשלב האחרון מנקים את המבנה מפיח, מטהרים את האוויר ומתחילים בעבודות שיפוץ נרחבות על מנת לשקם את המבנה ולהחזירו למצב הקודם והראוי למגורים או לעבודה, כולל עבודות טיח, חשמל, צביעה, ריצוף והתקנת כלים סניטריים.    

לקבלת פרטים נוספים, קביעת פגישה או קבלת הצעת מחיר, מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם: