ניקוי עובש – מדריך למניעה וטיפול בעובש בקירות

עובש מתפתח במהירות כתוצאה מרטיבות, לחות גבוהה וחוסר אוורור וכאשר סובלים מהצפה בבית, במבנה או בעסק או מבעיית רטיבות והופעת עובש על הקירות ו/או התקרה חשוב לפנות לחברת "קלין קור טכנולוגיות" המתמחה בניקוי וטיפולי מניעת הופעת העובש. חברות רבות פעולות בענף אך יש לפנות רק לחברה מקצועית, מוסמכת ומנוסה המציעה טיפול מקצועי ומתקדם למניעת ולניקוי עובש. ניקוי העובש מהקירות אינה מספיקה ויש לטפל בבעיית הרטיבות והלחות ולהשתמש בשיטות יעילות למניעת הופעת והצטברות העובש מחדש.

סכנה בריאותית

חשוב לדעת כי עובש אינו מהווה רק בעיה אסתטית המפחית את ערך הנכס אלא הוא מפגע תברואתי ומסכן חיים. העובש מכיל פטריות רעילות ויש סכנה בריאותית לדיירי המבנה מאחר והם עלולים לשאוף או לבלוע את הרעלנים העלולים לגרום למחלות שונות ומסוכנות, לגירויים, לבעיות קוצר נשימה ולהתפתחות אלרגיות. לכן, כאשר מבחינים בעובש בקיר או בתקרה יש לפנות לחברה מקצועית ומנסה ואין להסתפק בשיוף הקיר ובהסרה חלקית של העובש כדי לשפר את המראה האסתטי. הרעלנים מתחבאים היטב ובתוך זמן קצר אחרי הטיפול הקוסמטי סובלים שוב מהופעת העובש, לעיתים במקומות חבויים. "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות חדשות וטכנולוגיות ניקוי עובש מתקדמות ויעילות, גם במקומות שאינם גלויים לעין ועם השלמת פעולת הניקוי דואג צוות החברה לטפל באמצעות חומרי מניעה מקצועיים, איכותיים וידידותיים לסביבה כדי למנוע את הישנות הופעת העובש.

טיפול מקצועי במבנה

יש מספר תנאים להתפתחות העובש במבנים- רטיבות, לחות גבוהה, חדירות מים ונזילות, מים עומדים, מגורים באזור לח וחוסר אוורור. טיפול מקצועי כולל איתור הבעיות במבנה ופתרון איכותי ומקצועי למניעת היווצרות התנאים להתפתחות העובש. אחרי איתור הבעיות במבנה כמו הצפות, נזילות וחוסר אוורור מטפל הצוות המקצועי של "קלין קור טכנולוגיות" בניקוי העובש המטריד אסתטית והמסוכן לבריאות האדם ובסיום מציע הצוות טיפול מנע על מנת לספק פתרון איכותי לאורך זמן למניעת הישנות הבעיה. כאמור, רק טיפול מקצועי ואיכותי יאפשר ניקוי ומניעת העובש וחברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה פתרון איכותי וייחודי לאורך זמן בהתחייבות.

ניקוי עובש ומניעתו

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי מים ומציעה בין היתר ניקוי עובש יסודי ומניעה של הופעת עובש.

צוות החברה מגיע במהירות לאחר קריאת הלקוח ומאבחן את הבעיה, מציע אסטרטגיית שיקום נזקי המים כתוצאה מנזילות, פיצוצי צנרת ביוב או מים, חדירת מי גשמים, שיטפונות או לאחר כיבוי אש. יש לטפל במהירות וביעילות במים העומדים ולהפחית את הרטיבות והלחות במבנה מאחר וכתוצאה מנזקי המים השונים העובש מתפתח ומתפשט במהירות. פעולות הניקוי ומניעת העובש חשובות לא רק מבחינה אסתטית אלא אלו הן פעולות הנדרשות לשמירה על בריאות הדיירים, למניעת ריחות לא נעימים, לשיקום הנכס מבחינה אסתטית ולמניעת ירידת ערך הנכס.

 

עובש מתפתח במהירות

העובש נוצר מהתפתחות פטריות הניזונות מחומרים אורגניים וכתוצאה מחוסר אוורור, לחות ורטיבות מתפשט העובש במהירות וגורם לא רק לנזק אסתטי אלא גם למפגע בריאותי חמור. פטריות העובש מכילות רעלנים מטבוליים- מייקוטוקסינים הגורמים להפרעות נשימה, לאלרגיות ולמחלות שונות. חברת "קלין קור טכנולוגיות" אינה מסתפקת בניקוי העובש מהקיר במקומות הנראים לעין אלא מספקת מענה מקצועי מהיר ויעיל על מנת למנוע מהעובש לחזור וצוות אנשי החברה מאתר את המקומות החבויים מהעין על מנת לספק מענה מקצועי ברמה הגבוהה ולמנוע את הרעלנים הפעילים באתר הלקוח.

 

טיפול מהיר באתר

חשוב לטפל בעובש במהירות ובמקצועיות וצוות עובדי חברת "קלין קור טכנולוגיות" מגיע לאתר הלקוח במהירות על מנת לאבחן את הבעיה, לאתר את המקומות הבעייתיים, לטפל בלחות וברטיבות ובמקביל להסיר את העובש מהמקומות הגלויים והנסתרים כאחד. לחברה ציוד חדשני ושיטות טכנולוגיות מתקדמות לניקוי עובש ומניעת הופעתו. עם סיום הטיפול בלחות וברטיבות וניקוי העובש מהקיר מתחילים בשיקום במנה תוך החדרת חומרים הקוטלים את העובש, גם במקומות הנסתרים מהעין, ובסיום העבודה מבצע הצוות חיטוי יסודי עם חומרים איכותיים שאינם מסוכנים לבריאות האדם ובפעולות למניעת שובו של העובש. כאמור, עובש הוא מטרד אסתטי אך הטיפול בו חייב להיעשות באופן מקצועי על ידי מומחים לנושא. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות יעילות ומהירות לניקוי, ולהסרת עובש באחריות ובמקצועיות ללא פשרות.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור