שיקום נזקי מים

טיפול מקצועי בהצפות ושיקום נזקי מים

קלין קור טכנולוגיות מספקת שירות מקצועי, יעיל ומהיר לשיקום נזקי מים או נזקי הצפה כתוצאה מחדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת, שיטפונות, לחות גבוהה או מים המותזים מאמצעי כיבוי האש.אנו מומחים בעבודות שיקום נזקי מים ומציעים מגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגיות חדשות.

לחברה צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרות מקצועיות בחו"ל, בחברות המובילות בתחום השיקום. אנו מספקים ללקוחותינו מענה ופתרון יעיל ומתקדם בהתאם למאפייני האירוע ודרישות הלקוח והשמאי מטעם חברת הביטוח על מנת לצמצם את הנזק ולשקמו.

לשיחה עם המומחים של קלין קור טכנולוגיות התקשרו 04-9531779

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות ומבצעים עבורן שיקום נזקי מים ואש

טיפול מהיר, יעיל ואיכותי הניתן על ידי חברת קלין קור טכנולוגיות מאפשר השתלטות מהירה על כל אירוע של הצפת מים, תוך כדי הפחתה מהירה של הרטיבות והלחות במבנה והשבת המצב לקדמותו במהירות האפשרית. קלין קור מבצעת שירות מלא הכולל ייבוש המבנה והתכולה, ניטור האוויר ממזהמים ורעלנים, מניעת התפתחות עובש ופטריות ושיקום האתר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. זמן תגובה לשיקום יעיל ומוצלח הינו קריטי. תהליך שיקום הנזקים חייב להתרחש במהלך 24 השעות הראשונות שלאחר הנזק. תהליך שיקום אשר מתחיל תוך זמן קצר מהיווצרות הנזק – ומתבצע בצורה יעילה ומקצועית, יאפשר לצמצם את הנזקים ולמנוע נזקים נלווים.

לשיחה עם המומחים של קלין קור טכנולוגיות התקשרו 04-9531779

פעולות שיקום לאחר נזקי מים והצפה:

  • שאיבה וייבוש של ההצפות
  • ייבוש התשתיות במבנה ושיקום תכולת המבנה
  • טיפול מהיר ואפקטיבי בריחות רעים, כולל טיהור האוויר מחיידקים וניקוי העובש.
  • הצלת מסמכים שניזוקו, הצלת ציוד אלקטרוני, הצלה ושחזור של מדיות כולל גיבוי ותיעוד
  • ניקוי וחיטוי של ציוד מכני ושל משטחים על מנת למנוע חלודה, קורוזיה, נזקי רטיבות או עובש.
  • ייבוש כל המבנה והאתר הניזוק כולל שטחים חיצוניים ואזורים פנימיים.

שיקום נזקי מים - גלריית תמונות

שיקום נזקי מים מקצועי בעזרת טכנולוגיות חדישות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום נזקי מים ומציעה מגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגיות חדשות לטיפול, שיקום וניקוי נזקי המים. לחברה צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרות מקצועיות בחו"ל, בחברות המובילות בתחום השיקום מנזקי אש, נזקי מים והצפות. נזקי מים נגרמים ממספר סיבות כגון שיטפונות, חדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת מים או ביוב, רטיבות ולחות גבוהה (לרוב באזורים הסמוכים לחוף) והצפות. בנוסף, באירועי שריפות ואש נעזרים במים ובחומרי כיבוי נוספים על מנת לכבות את מוקד האש והם גורמים לנזקים כבדים למבנה ולתכולה. טיפול מהיר, יעיל ואיכותי הניתן על ידי "קלין קור טכנולוגיות" מאפשר השתלטות מהירה על האירוע, הפחתת הרטיבות והלחות במבנה, ייבוש המבנה והתכולה, ניטור האוויר ממזהמים ורעלנים, מניעת התפתחות עובש ופטריות ושיקום האתר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח ולהשבת המצב לקדמותו.
 
לשיחה עם המומחים של קלין קור טכנולוגיות התקשרו 04-9531779

 

ייבוש מקצועי ומהיר לשיקום נזקי מים והצפות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות ייבוש מהירות ויעילות ומיד על הגעת הצוות המקצועי לאתר מתחילים בהורדת הלחות והרטיבות, בשאיבת ההצפות, בייבוש התשתיות של המבנה וייבוש התכולה במכשור מקצועי מתקדם. במקביל מתחילים לנקות ציודים ומשטחים על מנת למנוע קורוזיה, עובש ושאר מפגעים. שיקום נזקי מים והצפות כדאי לעשות רק עם המומחים של קלין קור.

דרכי הפעולה בשיקום נזקי מים והצפות – חברת קלין קור טכנולוגיות

 

שלב ראשון: טיפול ראשוני

בעת ההגעה למקום ההצפה יש לנתק את החשמל במבנה, לסגור את ברזי המים ולפתוח חלונות לאוורור על מנת להפחית את הלחות במבנה.
 

שלב שני איתור מקור ההצפה 

איתור מקור ההצפה יאפשר למנוע הצטברות נזקים ולמנוע הצפה גדולה יותר. כאשר מקור ההצפה הינו בפיצוץ בצנרת, יש לסגור את ברז המים הראשי בבניין. כאשר מקור ההצפה הוא שיטפון או חדירת מי גשמים יש לנסות ולאטום את מקום חדירת המים (שקי חול, חומר איטום מהיר, מחסום וכו') כדי למנוע את התפשטות הרטיבות.
 

שלב שלישי: עצירת הנזקים והצלה ראשונית של הציוד

 עם ההגעה למקום ההצפה, חשוב להתחיל מהר ככל האפשר בהצלת הציוד. להעלות ציוד אלקטרוני כמו מחשבים, מדפסות, מוצרי חשמל קטנים ושאר הציודים היקרים למקום גבוה. כך ניתן למנוע חדירת מים לציוד האלקטרוני הרגיש ולמנוע התפתחות נזקים נוספים מהמים כמו קורוזיה ונזקים נוספים.
 

שלב רביעי: הרחקת בני אדם ממקום ההצפה

יש לוודא כי  ילדים, מבוגרים וחיות מחמד לא יוכלו להיכנס למבנה. במידה והם כבר נמצאים באזור המוצף, חשוב לפנות אותם מהמבנה. המים מכילים מזהמים שונים ויש להימנע משאיפת חלקיקים מזהמים או מחדירתם באמצעות בליעה.
 

שלב חמישי: הצלה של כל שאר הציוד במבנה

בשלב זה תתחיל חברת שיקום הנזקים לפנות את כל הציוד מהמבנה, כולל אריזה וסימון של כל פריט שצריך להישלח לייבוש.  במידה והלקוח רוצה, ניתן לשלוח את הציוד גם לשיקום ורסטורציה, על ידי חברה חיצונית המתמחה בכך.
 

שלב שישי: שאיבת המים וייבוש הרצפות

בשלב זה, נכנסות לפעולה הטכנולוגיות המשמעותיות של חברת שיקום הנזקים: : עבודה עם משאבות על מנת לפנות את המים מהמבנה,  עבודה עם מפוחים ואמצעי ייבוש על מנת לייבש את הרטיבות התת רצפתית  וכו.
 

שלב שביעי: יצירת קשר עם חברת הביטוח

חשוב ליצור קשר עם חברת הביטוח ולעדכן אותם לגבי ההצפה על מנת שזו תשלח בהקדם שמאי להערכת הנזקים ועל מנת לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם חברת שיקום הנזקים שהזמנתם, עד להשבת המצב לקדמותו.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור