טיפול בהצפה – טיפול בנזקי הצפות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי מים כתוצאה מחדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת, שיטפונות, לחות גבוהה ומים המותזים מאמצעי כיבוי האש. המים גורמים לנזקים כבירים במבנה, בתכולה ובציוד ולתופעות כמו התנפחות, קורוזיה, עובש, פגיעה בציוד חשמל ואלקטרוניקה, הרטבת משטחים, והתפתחות חיידקים מסוכנים לבריאות וריח רע. צוות החברה מגיע לאתר הלקוח ומתחיל בפעילות שיקום מהירה ויעילה על מנת להפחית את הרטיבות ברצפה ושיעור הלחות במבנה, להשתלט על הסביבה הרטובה ולנטר  חלקים מהמקום, לייבש את המבנה ואת ה והתשתיות ולייבש את התכולה הנמצאת באתר. לחברה ציוד שאיבת מים מתקדם ויעיל, אמצעים ומכשור טכנולוגי מקצועי לאיתור רטיבות גם במקומות נסתרים . מכשור וציוד מקצועי לייבוש המבנה והתכולה.

לשיחה עם מומחי שיקום הנזקים וייעוץ ההצפות שלנו התקשרו  04-9531779


טיפול בהצפות ומניעת נזקים מהצפות מים 

נזקי מים כתוצאה מרטיבות או לחות גבוהה, משיטפונות, מחדירה מי גשמים ומפיצוצי צנרת מים או ביוב גורמים לשיבוש באורח החיים ומונעים מהדיירים לגור או להמשיך לעבוד. חשוב לפנות במהירות מיד עם גילוי נזקי המים לחברת "קלין קור טכנולוגיות" ואנו נגיע במהרה לאתר הלקוח ולאחר אבחון הבעיה והנזקים נקבע את אסטרטגיית הטיפול והשיקום בנזקים הרבים. נזקי מים משליכים באופן ישיר על הבריאות ולכן לרוב יש לפנות את הדיירים מהמבנה. תופעות כמו מים עומדים, טחב, עובש ורטיבות מתמשכת מהווים קרקע פורייה להצטברות חיידקים מסוכנים, נבגים עובש לתרכובות אורגניות נדיפות ולפטריות מסוכנות המפיצות ריח רע ורעלנים מטבוליים ורעלנים מייקוטוקסינים המהווים סכנה חמורה לבריאות האדם ועלולים לחדור לקנה הנשימה או בבליעה. טיפול מקצועי, מהיר ויעיל הניתן על ידי "קלין קור טכנולוגיות" מאפשר להפחית את רמת הרטיבות, לנקז החוצה את המים או לשאוב אותם, לטהר את האוויר מחיידקים ורעלנים ולייבש את האתר עד להשבת המצב לקדמותו. 

לשיחה עם המומחים של קלין קור טכנולוגיות  התקשרו  04-9531779


ניקוי, חיטוי ומניעת הצפות

שיקום נזקי מים דורש מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ולכן חשוב לפנות לחברת "קלין קור טכנולוגיות" המציעה שיטות וטכנולוגיות שיקום נזקי מים מהמתקדמות ביותר בארץ ובעולם. לאחר הגעת הצוות למקום ותחילת העבודות להפחתת הרטיבות נדאג לייבש את האתר. ולאחר איתור וייבוש כל הרטיבות במבנה והטיפול בציוד ובמידת הצורך בצנרת נדאג לעבודות חיטוי עם חומרים מקצועיים ובטוחים לשימוש ולניקוי ומניעת הופעת עובש ובקטריות המסוכנות לבריאות. וריחות לוואי.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור