שיקום מבנים אחרי שריפה

נזקי שריפהחברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום מבנים לאחר שריפה. צוות החברה מגיע עם כל הציוד הנדרש לעבודות השיקום ומבצע אבחון ובדיקה מקצועית על מנת לקבוע תכנית פעולה ולהתחיל בשיקום נזקים מהיר ואיכותי המאפשר החזרת המצב לקדמותו. שריפות רבות פורצות מדי שנה בכל סוגי המבנים, לרבות בנייני מגורים, בתים פרטיים, מבני תעשייה ומבנים של מוסדות ציבור. כל שעה העוברת גורמת להתפשטות הנזק ולכן חשוב כי צוות החברה יגיע בזמן הקצר ביותר ולאחר אבחון מקצועי יתחיל במלאכתו החשובה למען ייצוב המצב במבנה, בידוד האזור הפגוע מהשריפה משאר אזורי הבניין ותחילת עבודות השיקום, עד להחזרת מצב המבנה לקדמותו.

 

שיקום מבני מגורים לאחר שריפה

פעולות השיקום הנדרשות לאחר שריפה משתנות בהתאם לסוג המבנה. שיקום בתי מגורים כגון בתים פרטיים ובנייני מגורים דורש מצוות החברה לעצור ולייצב את התפשטות הנזק למבנה ולתכולה במהירות וביעילות באמצעות טכנולוגיות ושיטות שיקום מתקדמות ביותר. החברה מנטרלת את המזהמים הנלווים לאש, לחום, לעשן ולפיח ובתוך זמן קצר ככל הניתן משקמים את המבנה ואת התכולה אותה ניתן להציל על מנת שהדיירים יוכלו לשוב למקום מגוריהם.

 התקשרו עכשיו למומחי השיקום של חברת קלין קור טכנולוגיות:  04-9531779

 

שיקום בניינים מסחריים לאחר שריפה

במרבית  הבניינים המסחריים קיימות מערכות אשר עלולות להוות סכנה קריטית  בעת שריפה. מדובר במערכות כגון כגון מעליות, מיזוג אוויר, חשמל ומים. הצוות חברת "קלין קור טכנולוגיות" פועל במהירות לבודד את האזור הפגוע משאר חלקי הבניין, להשיב את המערכות הקריטיות לפעולה בזמן הקצר ביותר ותוך עמידה בתקנים הקפדניים ולאחר השבת המערכות המכאניות לפעולה עוברים לשיקום האזור הפגוע עד להחזרת המבנה למצבו התקין המאפשר להפעיל מחדש את החנויות או המשרדים.

 

שיקום מבני תעשייה ומפעלים מנזקי שריפות

נזקי האש, העשן והפיח גורמים לנזק רב למבנה התעשייה ולתכולה הנמצאת בו. הנזק הרב גורם להשבתת הפעילות של העסק ובמפעלים נגרם נזק לפסי הייצור ולמכונות השונות. פעולות השיקום במבני התעשייה שונה מפעולות שיקום אחרות ולאחר ייצוב המצב ומניעת התפשטות הנזק פועל הצוות המיומן והמנוסה של "קלין קור טכנולוגיות" לשיקום תשתיות המבנה. במקרים מסוימים מחליטים על הכנת תשתית זמנית על מנת להחזיר את העסק לפעילות ולאפשר לו להמשיך לייצר לצד המשך פעולות השיקום המקצועיות והמהירות עד להשבת המצב לקדמותו.

 

טיפול ושיקום מבנים ובניינים לאחר שריפה עם קלין קור

קלין קור שיקום מבניםחברת קלין קור טכנולוגיות מתמחה בשיקום מבנים ובניינים לאחר שריפה. השיקום כולל גם את הערכת הנזק שנגרם למבנה, הן מבחינה הנדסית, הן מבחינה כימית, הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה תברואתית. צוות השיקום שלנו מגיע למקום, מבצע אבחון מקיף של הנזקים לפי סוג הנזק שנגרם, וקובע תכנית פעולה לשיקום מהיר ואיכותי של המבנה, לטיפול בכל נזקי האש ולהחזרת המצב לקדמותו.

להזמנת צוות שיקום מבנים של קלין קור  התקשרו:  04-9531779 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור