שיקום נזקי אש

שיקום נזקי אש, עשן ופיח למבנה ותכולה לאחר שריפה

שריפה גורמת לנזקים כבדים למבנה, לתשתיות ולתכולה, נזקי השריפה עלולים להוות סכנה בריאותית. שיקום וניקיון לאחר שריפה מצריך ידע מקצועי וצוותים מומחים. חברת קלין קור טכנולוגיות מתמחה בשיקום נזקי אש, עשן ופיח.

אודות לשימוש בטכנולוגיות מתקדמות, אנו נשקם ונחזיר את המצב לקדמותו תוך אבחון המקרה ויישום פעולות כנדרש. שיקום מהיר, יעיל ואיכותי, הניתן ע”י קלין קור טכנולוגיות מאפשר השתלטות מהירה על האירוע,עצירת הנזק וצמצום נזקים נלווים.

זכרו! זמן תגובה לשיקום מהיר ויעיל הינו קריטי במהלך 24 השעות הראשונות!

לשיחה עם מומחי שיקום הנזקים שלנו  – התקשרו עכשיו 04-9531779

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח.

פעולות שיקום לאחר נזק אש:

  • שיקום ציוד אלקטרוני אשר ניזוק האש
  • הצלת מסמכים שניזוקו כולל מדיות גיבוי ותיעוד – ייבוש והחזרה למצב שמיש
  • הצלת הציוד אלקטרוני אשר ניזוק בשריפה, כולל רכיבים אלקטרוניים, מכונות חכמות ועוד
  • נטרול הריחות של העשן, בעזרת חומר אקולוגי וטכנולוגיות מתקדמות ו"ירוקות".
  • שיקום וטיפול בנזקי עשן וניקוי פיח
  • פינוי של אסבסט ושאר חומרים מסוכנים אחרים מאזור הדליקה. פינוי בהתאם לתקנים ולמעבדות מאושרות
  • טיהור וניקוי המבנה וכל המערכות בבמבנה בעזרת מחולל אוזון (גז אוזון ומי אוזון)
  • ניקוי מערכות המיזוג בבניין ותעלות מיזוג האוויר

שיקום נזקי אש - גלרית תמונות לפני ואחרי

שיקום נזקי אש עם קלין קור טכנולוגיות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי אש, עשן ופיח במהירות וביעילות על מנת להשיב את המצב לקדמותו. החברה פועלת ביסודיות ובמהירות על מנת לצמצם נזקים כלכליים למפעל, למבנה, לעסק ולדיירים ולצמצם נזקי רכוש. חשוב לדעת כי שריפות רבות מתרחשות בישראל מדי שנה, בשטחים פתוחים, בדירות, בבתים פרטיים, במבנים ובמפעלים וכדי לטפל באופן מקצועי בנזקי האש הרבים ולמנוע את התפשטות הנזק יש לקרוא לצוות המקצועי של "קלין קור טכנולוגיות".

לשיחה עם מומחי שיקום הנזקים שלנו  – התקשרו עכשיו 04-9531779

שיקום נזקי אש במבנים

שריפה במבנה עלולה לגרום לנזקים כבדים למבנה, לתשתיות החשובות ולתכולה. כתוצאה מהאש מתפזר עשן מחניק המסוכן לנשימה ונותר פיח רב. האש מאכלת כמעט כל חומר העומד בדרכה והפיח מתחבר למים המשמשים לכיבוי ולכן נוצרים נזקים נוספים המתפשטים במהירות כגון קורוזיה, עובש וחלקיקים מסוכנים לבריאות האדם. צוות "קלין קור טכנולוגיות" מגיע במהירות לאתר בו פרצה השריפה, מאבחן את המקרה ומחליט על הטיפול היעיל והמהיר ביותר. לאחר שאיבת המים והייבוש מפנים את חלקי המבנה המסוכנים כמו קירות גבס שרופים, מערכות חשמל גלויות ועוד. לאחר טיהור המבנה והפחתת הלחות מתחילים בעבודות השיקום הרחבות הכוללות שיפוץ המבנה, ייבוש מכשירי חשמל ומוצרי אלקטרוניקה, הצלת מסמכים (בהתאם לדרישת הלקוח/ חברת הביטוח) וניקוי מקצועי ויסודי.

 

שיקום התכולה  לאחר שריפה

נזקי האש לתכולה קשים והאש המאכלת שורפת כל מה שבדרכה ומותירה נזק רב. הנזק מוביל להשבתת הפעילות בעסק ולמניעת האפשרות לגור בבניין עד להשלמת עבודות השיקום. על מנת למזער נזקים ולהציל את הרכוש החשוב לאדם ולעסק פועלת חברת "קלין קור טכנולוגיות" במהירות ומפנה פסולת מסוכנת לאחר ניתוק החשמל במבנה, מפנה ומשקמת רהיטים שניזוקו מהשריפה: האש, המים והפיח, מפנה את הביגוד למכבסה מקצועית להסרת שאריות הריח והפיח, מייבשת ומטפלת במוצרי החשמל והאלקטרוניקה כדי למנוע עובש, קורוזיה ונזקים נוספים ולאחר מכן ממשיכה בעבודות שיקום נוספות להצלת התכולה.

 

שיקום ציוד אלקטרוני לאחר שריפה

נזקי האש, העשן, הפיח והמים לכיבוי גורמים לנזק רב למוצרי החשמל והאלקטרוניקה. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות טכנולוגיות חדשניות ומעבדה בעלת יכולת שיקום גבוהה על מנת להציל את מוצרי האלקטרוניקה בשיעורי הצלחה גבוהים במיוחד.

איך לטפל בשיקום נזקי אש במבנים

הצעדים בהם יש לנקוט לשיקום מבנה לאחר שריפה

שיקום מבנה לאחר שריפה יכול להיות משימה לא פשוטה ומורכבת. זה דורש מומחיות של אנשי מקצוע על מנת להבטיח שהמבנה יהיה בטוח, מאובטח ושוב מתפקד במלואו. הצעדים שינקטו לשיקום מבנה לאחר שריפה הינם: הערכת הנזק, פינוי פסולת, תיקון נזקים מבניים, התקנת חומרים ומתקנים חדשים ושיקום פנים המבנה. חשוב לבדוק את ביצוע כל השלבים הללו על יחד חברת השיקום לפני תחילת כל עבודה במבנה על מנת לוודא שהן אכן עומדים להתבצע, ועומדים להתבצע בצורה נכונה ויעילה.

הערכת היקף נזקי השריפה

הערכת נזקי אש היא חלק חשוב בכל תכנית השיקום. זה כרוך בהערכת היקף הנזק שנגרם כתוצאה משריפה ולקיחת החלטה על הצעדים הדרושים לנקוט על מנת לשחזר או להחליף פריטים שניזוקו.הערכה מדויקת של נזקי שריפה יכולה לסייע בקביעת סכום הכיסוי הביטוחי הדרוש, כמו גם לזהות סכנות בטיחותיות פוטנציאליות שעשויות להתקיים בעתיד. על מנת להעריך נכון את נזקי השריפה, חשוב לקחת בחשבון גורמים כמו טמפרטורה במקום, שאיפת עשן פוטנציאלית ונזקי מים. על ידי התחשבות בגורמים אלו, ניתן לבצע הערכה מדויקת של נזקי השריפה ולנקוט בפעולה מתאימה.

אמצעי הזהירות שיש לנקוט במהלך תהליך השיקום

שיקום הוא תהליך של החזרת הנכס למצבו המקורי הדורש תכנון קפדני ותשומת לב לפרטים על מנת להצליח.נקיטת אמצעי הזהירות הנכונים במהלך תהליך השיקום כגון בטיחות, הימנעות מנזק משני ומניעת נזקים נוספים יכולים לסייע להבטיח שהשיקום נעשה כראוי ושהנכס יוחזר למצבו המקורי.

טכניקות לשיקום מבנים שניזוקו בשריפה

נזקי שריפה עלולים להיות הרסניים לבניין ולתכולתו, ולהוביל לתיקונים יקרים. חברות שיקום נזקים נעזרות בטכניקות מיוחדות לשיקום מבנים שניזוקו בשריפה.טכניקות הכוללות בדיקה כוללת של היקף הנזק, טיפול בהסרת שאריות פיח ועשן, מניעת התרחשות נזקים נוספים וביצוע תיקונים נדרשים. על ידי שימוש נכון בטכניקות אלו, ניתן להחזיר את המבנה למצבו לפני השריפה או אפילו טוב יותר.

כיסוי ביטוחי עבור שיקום נזקי שריפה

שיקום נזקי שריפה יכול להיות תהליך יקר וגוזל זמן. לכן חשוב להגן על עצמך ועל רכושך מפני הסיכונים הכספיים הכרוכים בנזקי שריפה. כיסוי ביטוחי טוב יכול לעזור רבות לשיקום נזקי שריפה ולסייע בכיסוי עלות התיקונים, החלפת פריטים שניזוקו והוצאות אחרות הקשורות לשיקום הרכוש שלך לאחר שריפה.חברות הביטוח בארץ מציעות שלל פוליסות שמכסות מצבים אלה. רצוי לבדוק מול סוכן הביטוח את העלויות והכיסויים השונים כדי להגיע לפוליסה נכונה עבור העסק או הבית שלכם.

שירותים מקצועיים המתמחים בשיקום מבנים לאחר שריפות

שירותים מקצועיים המתמחים בשיקום מבנים לאחר שריפות מספקים מגוון שירותים שיכולים לסייע בשיקום מבנה ותכולת המבנה. שירותים אלו זמינים למבני מגורים ומסחר כאחד, וכוללים תיקון מבני, סילוק עשן ופיח, ניקוי ריח, בנייה מחדש של אזורים פגומים, החלפת רהיטים ופריטים אחרים שניזוקו בשריפה. חברות אלה יספקו גם מידע יקר ערך כיצד למנוע התרחשות שריפות עתידיות. שירותי שיקום שריפות מקצועיים חיוניים להחזרת מבנים למצבם המקורי לאחר שהתרחשה שריפה.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור