שיקום נזקי פיח

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום נזקי פיח ואש, במהירות, ביעילות וללא נזקים. במהלך השריפה מצטבר פיח רב באתר ויש לייצב את המקום על מנת למנוע את התפשטות הפיח ולמנוע הצטברות והתפשטות הנזקים למבנה, לתכולה, לציוד האלקטרוני, למכונות ולמשטחים השונים. עם הגעת צוות החברה פורסים את הציוד הנדרש להשתלטות על האתר, מבודדים את המקום הנפגע ולאחר קביעת אסטרטגיית שיקום נזקי הפיח מתחילים במלאת השיקום במהירות וביעילות. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה טכנולוגיות שיקום נזקי פיח חדשניות, ידע הנרכש מהחברות המובילות בתחום בעולם.
 
 

משקעי פיח גורמים לנזק רב

חשוב לדעת כי משקעי הפיח הנוצרים במהלך השריפה כתוצאה משריפת פולימרים גורמים לנזק רב לסביבה, למבנה ולתכולה במבנה. משקעי הפיח מתחברים לחומרי הכיבוי, לרבות המים המשמשים את צוות הכיבוי או למים המותזים ממערכת הכיבוי האוטומטית, וכך נוצרות חומצות מלחיות אשר מאכלות כל חומר העומד בדרכן. הפיח חודר למנגנונים העדינים ביותר של המכונות בעסק כמו גם לציוד החשמלי ולמערכות ולתשתיות המבנה, לרבות מערכות החשמל, מערכות הפיקוד והבקרה, מערכת המיזוג ותשתית הצנרת. חברת "קלין קור טכנולוגיות" שולחת במהירות ניידת שיקום מאובזרת עם צוות מקצועי ומיומן על מנת לייצב את האתר ולהתחיל בפעילויות השיקום מנזקי הפיח. טיפול מהיר ויעיל בנזקי הפיח מאפשר חזרה למצב הקודם במהירות ומאפשר חיסכון בעלויות השיקום הכוללות ניקוי, שיפוץ ותיקונים.
 
 

שיטות חדשניות לשיקום נזקי פיח

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה ניסיון וידע רב בפעולות שיקום נזקי אש, עשן ופיח. כאמור, הפיח מתחבר למים ונוצרות ריאקציות כימיות וביולוגיות אשר גורמות לנזקים למבנה ולציוד בו. באמצעות שיטות וטכנולוגיות שיקום חדשות אנו משתלטים על התפשטות נזקי הפיח, מייצבים את המקום, מבודדים את החלק הפגוע ומשקמים את המבנה, התכולה והציוד במהירות וביעילות על מנת להשיב את המצב לקדמותו ולאפשר לבני המשפחה לחזור לגור בדירה או לעובדי החברה לשוב לפעילותם התקינה. צוות "קלין קור טכנולוגיות" עובר הכשרות ולימודים מקצועיים בחברות המובילות בתחום השיקום בחו"ל ובאמצעות שיתופי הפעולה אנו מתחייבים לעבודה מהירה, יעילה, ללא נזקים ולשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור