שיקום נזקי מים

קלין קור טכנולוגיות מספקת שירות מקצועי, יעיל ומהיר לשיקום נזקי מים או נזקי הצפה כתוצאה מחדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת, שיטפונות, לחות גבוהה או מים המותזים מאמצעי כיבוי האש.אנו מומחים בעבודות שיקום נזקי מים ומציעים מגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגיות חדשות.
לחברה צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרות מקצועיות בחו"ל, בחברות המובילות בתחום השיקום. אנו מספקים ללקוחותינו מענה ופתרון יעיל ומתקדם בהתאם למאפייני האירוע ודרישות הלקוח והשמאי מטעם חברת הביטוח על מנת לצמצם את הנזק ולשקמו.

לשיחה עם מומחי שיקום הנזקים של קלין קור התקשרו 04-9531779

טיפול מהיר, יעיל ואיכותי הניתן על ידי חברת קלין קור טכנולוגיות מאפשר השתלטות מהירה על כל אירוע של הצפת מים, תוך כדי הפחתה מהירה של הרטיבות והלחות במבנה והשבת המצב לקדמותו במהירות האפשרית. קלין קור מבצעת שירות מלא הכולל ייבוש המבנה והתכולה, ניטור האוויר ממזהמים ורעלנים, מניעת התפתחות עובש ופטריות ושיקום האתר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח. זמן תגובה לשיקום יעיל ומוצלח הינו קריטי. תהליך שיקום הנזקים חייב להתרחש במהלך 24 השעות הראשונות שלאחר הנזק. תהליך שיקום אשר מתחיל תוך זמן קצר מהיווצרות הנזק - ומתבצע בצורה יעילה ומקצועית,  יאפשר לצמצם את הנזקים ולמנוע נזקים נלווים.
אנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות ומבצעות עבורן שיקום נזקי מים ואש.

פעולות שיקום לאחר נזקי מים והצפה:

 שאיבה וייבוש של ההצפות
 ייבוש התשתיות במבנה ושיקום תכולת המבנה
 טיפול מהיר ואפקטיבי בריחות רעים, כולל טיהור האוויר מחיידקים וניקוי העובשהראשונות
 הצלת מסמכים שניזוקו, הצלת ציוד אלקטרוני, הצלה ושחזור של מדיות כולל גיבוי ותיעוד
 ניקוי וחיטוי של ציוד מכני ושל משטחים על מנת למנוע חלודה, קורוזיה, נזקי רטיבות או עובש.
 ייבוש כל המבנה והאתר הניזוק כולל שטחים חיצוניים ואזורים פנימיים 

לשיחה עם המומחים של קלין קור טכנולוגיות התקשרו 04-9531779

שיקום נזקי מים מקצועי בעזרת טכנולוגיות חדישות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום נזקי מים ומציעה מגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגיות חדשות לטיפול, שיקום וניקוי נזקי המים. לחברה צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרות מקצועיות בחו"ל, בחברות המובילות בתחום השיקום מנזקי אש, נזקי מים והצפות. נזקי מים נגרמים ממספר סיבות כגון שיטפונות, חדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת מים או ביוב, רטיבות ולחות גבוהה (לרוב באזורים הסמוכים לחוף) והצפות. בנוסף, באירועי שריפות ואש נעזרים במים ובחומרי כיבוי נוספים על מנת לכבות את מוקד האש והם גורמים לנזקים כבדים למבנה ולתכולה. טיפול מהיר, יעיל ואיכותי הניתן על ידי "קלין קור טכנולוגיות" מאפשר השתלטות מהירה על האירוע, הפחתת הרטיבות והלחות במבנה, ייבוש המבנה והתכולה, ניטור האוויר ממזהמים ורעלנים, מניעת התפתחות עובש ופטריות ושיקום האתר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח ולהשבת המצב לקדמותו.

ייבוש מקצועי ומהיר לשיקום נזקי מים והצפות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות ייבוש מהירות ויעילות ומיד על הגעת הצוות המקצועי לאתר מתחילים בהורדת הלחות והרטיבות, בשאיבת ההצפות, בייבוש התשתיות של המבנה וייבוש התכולה במכשור מקצועי מתקדם. במקביל מתחילים לנקות ציודים ומשטחים על מנת למנוע קורוזיה, עובש ושאר מפגעים. שיקום נזקי מים והצפות כדאי לעשות רק עם המומחים של קלין קור.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר או קביעת פגישה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: