טכנולוגיות

חיטוי וניקוי באוזון

חיטוי וניקוי באוזון

מחולל האוזון משמש כחומר חיטוי טבעי: כאשר הוא בא במגע עם עובש, פטרייה, חיידק – הוא מחטא ומשמיד אותם באופן מיידי. חברת קלינקור בע"מ מספקת שירותי ניקוי מקצועי לתעשייה ושירותי שיקום נזקים בעזרת שימוש במחולל אוזון לטיפול במפגעים של בקטריות, עובש וחיידקים.

להרחבה >

ייבוש תת רצפתי

ייבוש תת רצפתי

ייבוש תת רצפתי -ייבוש מבנים לאחר נזקי מים, ייבוש רטיבות תת רצפתית כתוצאה מפיצוץ בצנרת או מהצפה.  חברת קלין קור משתמשת בטכנולוגיה חדישה ומתקדמת של ייבוש תת-רצפתי יסודי ומקצועי, שאינו כרוך בפירוק והרמת הריצוף. הציוד המיוחד שלנו מאפשר את ביצוע הייבוש  במהירות, ללא רעש וללא צורך בפינוי הדיירים מהמבנה. הצוות המקצועי שלנו יחזיר במהרה את הרצפה ואת הבית שלכם למצבם התקין.

להרחבה >

ניקוי בקרח יבש D.I.C.C

ניקוי בקרח יבש D.I.C.C

שיטת הניקוי אשר פותחה על ידי חברת קלינקור טכנולוגיות, מתבצעת באמצעות התזת קרח יבש במהירות גבוה. השיטה זכתה להכרה מסחרית בזכות רווחיותה ויעילותה, והיא נמצאת בשימוש נרחב באירופה ובארה"ב.

להרחבה >

ניקוי וחיטוי תעלות מיזוג

ניקוי וחיטוי תעלות מיזוג

שירותי ניקוי וחיטוי מקיפים למערכות מיזוג אוויר באמצעות טכנולוגיה ייחודית לניקוי מרבי של תעלות המיזוג. קלינקור בע"מ מציעה ניקוי מקצועי וחיטוי למניעת חיידקים, עובש ובקטריות למערכות מיזוג תעשייתיות ולתעלות מיזוג.

להרחבה >

ניקוי וטיפול בלוחות חשמל

ניקוי וטיפול בלוחות חשמל

חברת קלין קור טכנולוגיות פיתחה את השיטה לניקוי וטיפול בלוחות חשמל ובמתקני חשמל. הניקוי מתבצע בטכנולוגיה של ניקוי בקרח יבש, אשר זוכה להצלחה מסחרית בארץ ובעולם. התהליך הינו תהליך יבש לחלוטין, אינו פוגע במשטח של לוח החשמל ואינו משאיר כל פסולת.

להרחבה >

ניקוי תעשייתי

ניקוי תעשייתי

ניקוי תעשייתי המשלב טכנולוגיות חדישות אשר יכולות לטפל בכל סוג של לכלוך בתעשייה. הניקוי יכול להתבצע במפעלים, ספינות, מכונות ייצור, טורבינות לייצור חשמל, חדרי מכונות ועוד. חברת קלינקור משתמשת בשתי טכנולוגיות מרכזיות למטרת ניקוי תעשייתי: ניקוי בקרח יבש וניקוי בלחץ מים.

להרחבה >

לקבלת פרטים, הצעת מחיר או קביעת פגישה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: