טיפול באוזון

מחולל האוזון משמש כחומר חיטוי טבעי: כאשר הוא בא במגע עם עובש, פטרייה, חיידק - הוא מחטא ומשמיד אותם באופן מידי.
חברת קלין קור טכנולוגיות מספקת שירותי ניקוי מקצועי לתעשייה ושירותי שיקום נזקים בעזרת שימוש במחולל אוזון לטיפול במפגעים של בקטריות, עובש וחיידקים.
שימוש באוזון מחליף את השימוש בכלור לסוגיו ובחומצות שונות וזאת ללא הסיכונים הכרוכים בשימוש בכימיקלים אילו. אוזון משמש במצב גז לחיטוי ראשוני פנימי של צנרות, תעלות מיזוג, ומשטחים שונים ע"י הזרמת כמות קטנה יחסית של אוזון.
מי אוזון מחטאים מתקנים שונים ע"י כמות המותאמת לצורך הספיציפי.
טיפול במטרדי ריח המגיעים למרחב הציבורי דרך מערכות האוורור של מפעלים, מוסדות ומערכות ייצור.
האוזון מאפשר את פעולת החמצון והחיטוי החזקים ביותר והזמינים בקלות ללא תופעות לוואי ותגובות אלרגיות. תהליך זה מוכר בשם אוזון מימי או מים מועשרים באוזון - .O3
האוזון בנוי משלוש מולקולות של חמצן ולכן אינו יציב, זו הסיבה שהוא מתפרק במהירות ויוצר רדיקלים ברמת חימצון גבוהה ויוצר חמזור (חמצון-חיזור). זה מה שהופך אותו למחטא ומחמצן חזק מאד.

 לפרטים ויצירת קשר התקשרו 04-9531779 או מלאו את הטופס מצד שמאל.יתרונות הטיפול באוזון

 חומר חיטוי וחמצון חזק ביותר הזמין בקלות מפחית מזהמים רבים האדישים לתרכובות כימיות אחרות
 מחמצן מתכות כבדות רבות.
 הורג את רוב החיידקים והווירוסים, כולל צהבת
 מחמצן תרופות בשפכים
 מגדיל את כמות החמצן מומס.
 מפחית את השימוש בכימיקלים
 יעיל בנטרול ריחות
 מחטא חללי אוויר
 מספק סביבה נקייה, וסניטרית יותר
 
לשימוש נרחב ללא כימיקלים: בבתי חולים, מעבדות,
חדרים נקיים, בכלל התעשייה ובפרט בבתים פרטיים
לאחר נזקי מים.
מספק סביבה נקייה, וסניטרית יותר.

שימושים בתעשיה
גנים, משתלות ובתי ספר הם מקומות שבהם ילדים פגיעים יותר לזיהומים שונים הנגרמים על ידי חיידקים ווירוסים . וירוסים וחיידקים עשויים להיות נוכחים באוויר, בציוד לחדר ובצעצועים.
השיטה האפקטיבית היחידה היא חיטוי אוזון קבוע של כיתות גן,  חדרי אוכל וחדרי ההלבשה . טיפול באוזון הוא  מקצועי ויעיל , במיוחד במהלך שכיחות מוגברת של ילדים.
טיפול באוזון הוא צורה בטוחה של חיטוי. אוזון הוא 300 פעמים חזק יותר מחיטוי בכלור, אבל לא משאיר שום תופעות לוואי או לא גורם לתגובות אלרגיות.
לשימוש נרחב ללא כימיכלים, בבתי חולים, מעבדות, חדרים נקיים.
 
 

שימושים נוספים:
שמוש באוזון מאפשרת החלפת השימוש בכלור לסוגיו ובחומצות שונות וזאת ללא הסיכונים הכרוכים בשימוש בכימיקלים אילו . אוזון משמש במצב גזי לחיטוי ראשוני פנימי של צנרות , תעלות מיזוג, ומשטחים שונים ע "י הזרמת כמות קטנה יחסית של אוזון. בצורה זו, מושמדים מיידית כל החיידקים ושאר מיקרואורגניזמים הקיימים במערכת .לצורך חיטוי מתקנים מבחוץ נעשה שימוש באוזון מומס במים כאשר כמות האוזון במים מותאמת לצורך הספציפי.
טיפול במטרדי ריח המגיעים לתחום הציבורי דרך מערכות האוורור של מפעלים, מוסדות ומערכות ייצור.לקבלת פרטים נוספים, קביעת פגישה או קבלת הצעת מחיר, מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם: