ייבוש תת רצפתי

טכנולוגיה חדישה של ייבוש תת-רצפתי יסודי ומקצועי, שאינו כרוך בפירוק והרמת הריצוף.

הציוד המיוחד שלנו מאפשר את ביצוע הייבוש  במהירות, ללא רעש וללא צורך בפינוי הדיירים מהמבנה.

הצוות המקצועי שלנו יחזיר במהרה את הרצפה ואת הבית שלכם למצבם התקין.

 לפרטים התקשרו עכשיו 04-9531779 או מלאו את הטופס מצד שמאל.

 

זיהוי רטיבות תת רצפתית

פעמים רבות, לאחר הצפה גדולה אשר ארעה במבנה נשארים חלקים רטובים, גם כאשר הרצפה יובשה לחלוטין מלמעלה, נשאר מתחת לרצפה חול רטוב או חצץ רטוב. גם נזקי צנרת מתחת לרצפה או נזילה תת קרקעית עלולים להביא לרטיבות מתחת לריצוף אשר יכולה להופיע כהשחרה בין המרצפות או כאבקה לבנה בחריצים בין המרצפות, על הקירות מעל לגובה הפנלים, או על התקרה, כאשר קיימת קומה מתחת לרצפה.

הסכנה אשר אורבת ברטיבות תת רצפתית

כאשר המבנה סובל מרטיבות תת ריצפתית ישנם מספר גורמים אשר יכולים לפגוע בבריאותם האנשים אשר חיים שם.
1. סביבה רטובה יכולה לגרום להתפתחות של חיידקים ועובש. התקן בישראל קובע כי מותר שתהיה לחות מתחת לרצפה עד רמה של 6% ולא יותר.
2. לחות יכולה לפגוע בערך הנכס בגלל הסכנה הבריאותית שהיא מביאה.
3. הרטיבות יכולה להתפשט לכל חלקי הנכס ולגרום בין השאר לנזקים כמו: החלשת חיבורי המבנה, קורוזיה, ריח רע אשר ינבע מטחב בקירות ועוד...
 

ייבוש תת רצפתי

בעבר, הפיתרון אשר היה מסופק על ידי חברות לייבוש תת רצפתי היה שאיבת החול הרטוב והחלפתו בחדש, החלפת כל הריצוף בחדש וכמובן שבמשך כל התקופה הזו לא יכלו בעלי הנכס להתגורר בבית. היום, עם התפתחות הטכנולוגיה ישנן שיטות אשר אינן דורשות הרמת הרצפה וייבוש או החלפת החול אלא אורכות זמן קצר שאינו דורש מבעלי הבית להתפנות ממנו למשך הייבוש. 

 מה קורה בתהליך הייבוש

כאשר אנו נגשים לעבודה מסוג זה, נתקין שטיח מותאם אשר יגרום לייבוש החצץ והחול מתחת לרצפה. השטיח ישאב את הלחות דרך צינור מיוחד שאותו נתקין. הצינור עצמו מחובר למשאבה אשר מרוחקת בחדר נפרד ומייצרת כמויות קטנות ביותר של רעש וחום.

בשיטה זו, נחזיר את החול והחצץ שמתחת לבית למצבו הקודם בזמן קצר! 
 

ליווי מקצועי

לחברת קלין קור ניסיון רב בתהליכי ייבוש מבנים ובתהליכי ייבוש מתקדמים אשר פותחו בחברה במטרה להחזיר את הנכס למצבו הקודם בזמן קצר וביעילות! בכל תהליך עבודה ילווה אתכם איש מקצוע מהחברה אשר יסביר לכם על תהליך הייבוש וילווה אתכם מידי שבוע בביקורות לאחר סיום העבודה לשביעות רצונכם.
 


מאמרים נוספים בנושא:

לפרטים: