מדריך טיפול בציוד אלקטרוני לאחר שריפה

שריפה בבית או בעסק גורמת לנזקים רבים וכתוצאה ממאמצי הכיבוי והמים המשמשים לכיבוי האש נגרמים נזקים נוספים. חשוב לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בשיקום ובטיפול בציוד אלקטרוני לאחר שריפה מכיוון שכל רגע חשוב ויש למנוע את התפשטות הנזקים, לרבות הקורוזיה והעובש, ולהציל את הציוד היקר והחשוב. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי אש ומים ומציעה שיטות חדשניות וטכנולוגיות מתקדמות לטיפול בציוד אלקטרוני שנפגע בשריפה. הצוות המקצועי של החברה מגיע במהירות למקום עם ניידת מאובזרת היטב ולאחר ייצוב המצב בשטח וקביעת אסטרטגיית הטיפול בציוד האלקטרוני מתחיל הצוות המיומן בטיפול רחב ומקיף.

 

שיעורי הצלחה גבוהים

"קלין קור טכנולוגיות" משתפת פעולה עם מיטב החברות בעולם לשיקום נזקי אש ומים. החברה מציעה שיטות טיפול ייחודיות המאפשרות שיעורי הצלחה גבוהים בהצלת הציוד האלקטרוני בבית, במפעל ,במשרד או בארגון. אחת השיטות שהחברה פיתחה היא התזה פתיתי קרח, טכנולוגיית DICC, המאפשרת לטפל ולנקות את הציוד האלקטרוני אחרי השריפה במעבדות החברה על מנת למנוע קורוזיה ונזקים נוספים. חשוב לדעת כי אחרי השריפה מצטברים משקעי פיח כתוצאה מפולימרים שנשרפו ויש לנקות את משקעי הפיח היטב על מנת להשיב את הציוד האלקטרוני לפעילות תקינה ובטוחה. בנוסף, הפיח עם המים המשמשים לכיבוי האש מתחברים ויוצרים חומצות מלח המאכלות את החומרים השונים וחומצות אלה גורמות נזק למערכות הפיקוד והבקרה בציוד, מאכלות את החיווט וגורמות נזק ללוחות המודפסים. טיפול מהיר בזמן מונע את הנזק ומונע קורוזיה וכך ניתן להציל בשיעורי הצלחה גבוהים את הציוד האלקטרוני היקר והחשוב לפעילות העסק ולחיים בבית.

 

חוזרים לשגרה במהירות

ציוד אלקטרוני רגיש וכתוצאה מהאש, העשן, הפיח והמים עלולים להיווצר בו נזקים רבים. לאחר השריפה יש לנתק את החשמל ולהתחיל בפעולות שיקום נזקי אש מהירות וביעילות גבוהה. "קלין קור טכנולוגיות" שואבת את המים ומייבשת את האתר, מפחיתה את הלחות הגורמת לקורוזיה, לעובש ולנזקים נוספים ובאמצעות שיטות טכנולוגיות חדשניות היא מטפלת בו זמנית בכל הציוד האלקטרוני בעסק (או בבית) ומנקה אותו על מנת להשיבו למצבו הקודם ולפעילות תקינה ובטוחה.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור