נזקי אש בתעשייה ובמגזר הפרטי

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי אש, עשן ופיח ומציעה שירות מהיר מסביב לשעון לשיקום נזקי שריפות במבנים תעשייתיים, בבתי מגורים ובבתים פרטיים. מדי שנה פורצות עשרות אלפי שריפות בארץ בשטחים פתוחים, בדירות, בבתים פרטיים, במבנים תעשייתיים ובעסקים רבים. השריפה גורמת לנזקים כבדים למבנה, לרכוש ולציוד והיא גורמת לעסקים רבים נזקים כלכליים כבדים בעקבות הפסקת הפעילות ולנזקים כלכליים עבור תושבים הנאלצים לעזור את דירתם או ביתם על להשבת הסדר על כנו. פעולת השיקום מתחילה בבדיקה מקצועית ומקיפה על מנת לקבוע את סדר פעולת השיקום ולבדוק מה ניתן לשקם ומה יש להחליף. לאחר אבחון סוג האש והעשן ניתן לקבל החלטה על שיטת השיקום ולאחר עצירת התפשטות נזקי האש ניתן להתחיל במלאכת השיקום הכוללת את שיקום המבנה, נטרול המזהמים, פיזור העשן והחזרת המבנה ותכולתו לקדמותו.


שיקום דירות ובתים פרטיים

שריפות רבות פורצות מדי שנה בדירות ובבתים פרטיים. האש, העשן והפיח גורמים לנזק רב למבנה ולתכולה ולא ניתן לגור במקום עד לטיפול ולשיקום מקצועי על ידי צוות חברת "קלין קור טכנולוגיות". השיקום מתחיל בטיפול במבנה ותכולת הדירה/ הבית, טיפול מקצועי בפיח ונטרול החומרים המזהמים והמסוכנים לבריאות.


שיקום בנייני משרדים

שריפה עלולה להתפשט במהירות בבנייני משרדים ולגרום לנזק כבד למערכות הקריטיות כגון מיזוג אוויר, מעליות, מערכת החשמל ולתכולת המשרדים ושטחי הציבור. לאחר בידוד האש משאר חלקי הבניין וטיפול מהיר ויעיל במערכות הקריטיות ניתן להמשיך ולשקם את כל הבניין ולהחזיר את הבניין לקדמותו.


שיקום מפעלים ומבני תעשייה

בזמן שריפה האש מתפשטת במהירות ומלווה בעשן ובפיח. נזקי האש המפעלים ובמבני תעשייה עלולים להיות גדולים ורבים ולגרום לקריסת המערכות הקריטיות כגון מעליות, חשמל, מיזוג ולכן יש להשבית את העבודה במפעל או במבנה. השבתת הפעילות גורמת לנזק כלכלי כבד לעסק ולכן צוות חברת "קלין קור טכנולוגיות" יאבחן במהירות את האירוע ויביא לעצירת התפשטות הנזקים, לבידוד אזור מוקד האש ולהחזרת הפעילות תוך שיקום חלקי מהיר של המערכות הקריטיות ומציאת פתרונות זמניים עד להשלמת שיקום כל המבנה/ המפעל ותכולתו.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור