ניקוי תעשייתי

ניקוי תעשייתי בטכנולוגיות מתקדמות

חברת קלין קור מבצעת ניקוי מכני בשילוב טכנולוגיות אשר מאפשרות הסרה של מרבית המזהמים וסוגי הלכלוך בתעשייה. כל פרוייקט ניקוי מתחיל באפיון מעמיק של צרכי העבודה, ומתבצע על ידי שילוב של מספר טכנולוגיות של ניקוי וטיהור כגון ניקוי בגז CO2,  ניקוי בלחץ מים, ושימוש בדגנרטים ידידותיים לסביבה. כך אנו אנו מספקים מענה שלם ופתרון בהתאמה אישית לכלל לקוחותינו.

לשיחה עם מומחי הניקוי התעשייתי שלנו – התקשרו עכשיו 04-9531779

ניקוי תעשייתי בשיטות מותאמות למבני תעשייה גדולים

ניקוי תעשייתיהטכנולוגיות בהן אנו משתמשים בניקוי לתעשייה, מציעות יתרונות משמעותיים בהשוואה לתהליך ניקוי רגיל ומסורתי.
בעזרת מכונות ייחודיות, טכנולוגיה מתקדמת וצוות מיומן, אנו מתחייבים לתוצאות ניקוי איכותיות גם במשטחים קשים ואגרסיביים. הניקוי התעשייתי הינו ידידותי לסביבה וזוכה לציון גבוה מצד ארגונים ירוקים. ניקוי תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, מאפשר התמודדות עם לכלוך עיקש, מניעת בלאי שחיקה ושיפור איכות החיים במקומות ציבוריים, משרדים או בתים פרטיים.
 
ניקוי תעשייתי מהווה פתרון מושלם לניקוי שמנים, פיח וגריז המצטברים במקומות תעשייתיים גדולים. בעזרת הניקוי ניתן לשמור על סטנדרטים גבוהים של ניקיון, בקרת איכות, סביבת עבודה בריאה ונקייה ועמידות של הציוד לזמן ארוך יותר.
 
שירות חדש מקלין קור טכנולוגיות: הכנת מפעל למבדקי FDA  למידע על שירותי ניקוי והכנה למבדקי ה-FDA

ניקוי תעשייתי מתבצע ב-2 טכנולוגיות עיקריות: ניקוי בקרח יבש וניקוי בלחץ מים גבוה

ניקוי תעשייתי בהתזת קרח יבש

 התהליך של ניקוי בקרח יבש הוא תהליך יבש לחלוטין – מתאים במיוחד לניקוי מכונות ורכיבים אלקטרונייים
הפחתת זמן השבתת המכונות עקב ביצוע הניקוי במקום
ניקוי יסודי ומהיר יותר
מניעת נזק עתידי לציוד
צמצום השימוש בממיסים או הימנעות מהם
צמצום כמויות הפסולת
עלייה ברמת הבטיחות
 

ניקוי תעשייתי בלחץ מים גבוה

 לחברת קלין קור מכונות ניקוי בלחץ מים גבוה ואולטרה גבוה עד 3000 בר, המשמשות לפרוייקטים מורכבים וקשים לניקוי. בעזרת לחץ המים הגבוה ניתן להשיג תוצאות ניקוי אופטימאליות בזמן קצר ולחסוך שימוש בחומרי ניקיון.
 ניקוי בלחץ מים גבוה מספק יכולת ניקוי גבוהה המשפרת את תפוקת המתקן.
 ניקוי בלחץ מים גבוה מבוצע בעוצמה ובמהירות, ללא פגיעה בציוד המטופל.
ניקוי בלחץ גבוה מקצר את ימי ההשבתה של הציוד.
 בניקוי בעזרת לחץ מים גבוה אין שימוש  בכימיקלים מסוכנים.
 בעזרת ניקוי בלחץ מים גבוה ניתן לבצע ניקויים אשר אין דרך מעשית אחרת לבצע אותם.
 

שירותי ניקוי תעשייתי עם קלין קור

 • ניקוי במות הרמה
 •  ניקוי תעלות ניקוז
 •  ניקוי רצפת בטון בגימורים שונים
 •  ניקוי חדרי סיכה
 • ניקוי בעזרת התזה של קרח יבש
 •  ניקוי קירות
 • ניקוי גרנוליט -חידוש רצפת גרנוליט
 • ניקוי בקיטור
 •  ניקוי רחבות ביצועים והכנתם לצביעה
 • ניקוי בשילוב של לחץ מים וחול
 • ניקוי מחליפי חום
 • ניקוי ושטיפת צנרת
 • ניקוי משטחים בלחץ גבוה
 • הסרת ציפויים
 

לשיחה עם מומחי הניקוי התעשייתי של קלין קור
התקשרו עכשיו 04-9531779

ניקוי תעשייתי עם חברת קלין קור

ניקוי תעשייתי מהווה כיום נתח נכבד מתוכניות העבודה השנתיות של מפעלים רבים, כולל רשות הנמלים, רשות התעופה, יצרני רכב, ועוד רבים. נתח נכבד מתקציבם של ארגונים הללו מופנה לשמירה על איכות המוצרים ניקיון אולמות תעשייה, אולמות הייצור והמוסכים.  רמה גבוהה של ניקיון בתעשייה מאפשר גם שמירה על איכות סביבה ברמה נאותה ועל איכות סביבת העבודה באותם מפעלים אשר מאפשרים את איכות העבודה ורמות ייצור מהגבוהות שניתן להפיק.
כמו בכל תחום בתעשייה ובכלל, גם בתחום הניקוי התעשייתי שולבו לאחרונה טכנולוגיות חדשות בעלות יכולת להביא מקומות עבודה או מכונות ייצור הסובלים מכמות גדולה של לכלוך תעשייתי למצב 'כמעט חדש'.
בכירי התעשייה הפנימו כי ניקוי של מקומות עבודה, מכונות ייצור ו/או מערכות חשמל שומרים על תפקוד הארגון ואיכות העבודה לאורך זמן, כמו גם מהווה חסם לתקלות, שבר ושמירה על מערכות ומקומות אלו.

שירותי ניקוי לתעשייה ולמפעלים ברמה הגבוהה ביותר

חברת קלין קור טכנולוגיות בע"מ המתמחה בניקוי תעשייתי וניקוי מערכות חשמל בטכנולוגיות ייחודיות הכולל : ניקוי במות הרמה, ניקוי תעלות ניקוז, ניקוי לוחות חשמל, ניקוי רצפת בטון בגימורים שונים, ניקוי חדרי סיכה, ניקוי קירות, ניקוי רחבות ביצועים והכנתם לצביעה ועוד
צוותי עבודה של חברת קלין קור טכנולוגיות מבצעים את  המטלות השונות בכל פרויקט תוך שימוש בטכנולוגיות קלין קור הכוללות : ניקוי בטכנולוגיית מים בלחץ גבוה, טכנולוגיית D.I.C.C. (התזה בקרח יבש), שימוש בחומרים ירוקים ושילוב של כל הטכנולוגיות יחד לקבלת תוצאה מירבית.
 

ניקוי תעשייתי במפעלים באמצעות טכניקת התזת קרח יבש

ניקוי בקרח יבש היא כיום שיטת הניקוי היעילה ביותר לניקוי מזהמים, לכלוכים, פיח הנוצר בשריפה וחומרים נוספים הנצמדים למשטחים השונים. ניקוי בטכנולוגיית DICC ושיטת התזת פתיתי קרח יבש נחשבת למובילה בעולם וחברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיטת ניקוי יעילה זו הנחשבת גם לירוקה ביותר וכשיטה השומרת על איכות הסביבה. בשנים האחרונות חלו שינויים בדרישות המשרד לאיכות הסביבה ולכן שיטת הניקוי בקרח היבש נחשבת למובילה בענף שיקום נזקי אש ומים ובענף הניקוי התעשייתי מכיוון שהיא מאפשרת לשמור על סביבת העבודה נקייה מבלי לפזר את הזיהום ואין צורך להשתמש בחומרי ניקוי סינטטיים או בחומרים ממיסים. יש מגוון שימושים רחב לניקוי בקרח יבש כגון ניקוי פיח, ניקוי קורוזיה, ניקוי צבעים, גרפיטי ושומנים מקירות ומשטחים חיצוניים ופנימיים וזאת ללא פגיעה במשטח.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור