שחזור מסמכים מנזקי אש

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום ובשחזור מסמכים מנזקי אש. הצלת המסמכים חשובה קריטית לכל סוגי החברות והעסקים ובעידן המודרני מהווים המסמכים והתיעוד את לבו של הארגון. כתוצאה משריפה במפעל או בעסק מצטברים משקעי פיח ולרוב משתמשים בהתזת מים וחומרים אחרים על מנת לכבות את השריפה. מלאכת כיבוי האש ונזקי השריפה פוגעים במסמכים ובמדיות הגיבוי והתיעוד ולכן יש לקרוא לחברת "קלין קור טכנולוגיות" במהירות על מנת לעצור את הנזק, להשתלט על הנזקים השונים, לבלום את התהליכים הכימיים הנגרמים למסמכים ולתיעוד ולהציל את המסמכים החיוניים לעבודת העסק.


טכנולוגיות חדשות לשחזור מסמכים

"קלין קור טכנולוגיות" שולחת מעבדה ניידת במהירות לאחר קריאת הלקוח ומגיעה עם ציוד ראשוני לטיפול ולמענה מהיר ויעיל על מנת לשחזר מסמכים בבית העסק. אנו מציעים שיטות חדשניות ומתקדמות בתחום שחזור המסמכים והמידע ומסוגלים לספק מענה מקצועי מהיר לשחזור מסמכי נייר ומדיות גיבוי שונות (מדיה אופטית ומגנטית). בנוסף, אנו מציעים שיטות טכנולוגיות מתקדמות לעבודות שחזור תצלומים, ספרים ויצירות אמנות. בין השיטות שאנו מציעים ניתן למצוא טכנולוגיות ייבוש חדשניות המאפשרות לנו להציל את המסמכים והספרים אשר נרטבו במהלך כיבוי האש ולהציל ספרים ומסמכים חשובים מפויחים.


טיפול ראשוני שטח

ניידת הטיפול של "קלין קור טכנולוגיות" מגיעה עם אנשי צוות מנוסים וציוד מתקדם לשחזור המסמכים של בית העסק/ לקוח פרטי. לאחר אבחון ראשוני של הנזקים פורס הצוות את הציוד הנדרש לשחזור המסמכים ביעילות ובמהירות לפני שנזקים נוספים יגרמו. במידת האפשר מטפלים במסמכים, בניירת ובמדיות השונות במקום, בהתאם לרמת הביטחון וחיסיון המידע של העסק ואת המסמכים שניתן להוציא למעבדה הראשית לוקחים במשנה זהירות לאחר הטיפול הראשוני ובאריזות מיוחדות המונעות נזקים נוספים כתוצאה מתהליכים כימיים ופיזיקליים, על מנת לבצע שחזור מתקדם ולהציל את המסמכים השונים. לאחר הטיפול המקצועי והמתקדם במעבדות המובילות של "קלין קור טכנולוגיות" מחזירים ללקוח את המסמכים נקיים ולאחר חיטוי. "קלין קור טכנולוגיות" נחשבת לחברה המקצועית והמתקדמת בענף ולזכותה נזקפים הישגים רבים בתחום שחזור מסמכים מנזקי אש, ללקוחות עסקיים וללקוחות פרטיים.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור