שיקום נזקי מים

שירות מקצועי, יעיל ומהיר לשיקום נזקי מים או נזקי הצפה כתוצאה מחדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת, שיטפונות, לחות גבוהה  או מים המותזים מאמצעי כיבוי האש.

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי מים הכוללים:

טיפול ראשוני אחרי הצפות:
•ייצוב התפשטות הרטיבות, ההצפה והלחות
•ייבוש מהיר ויעיל

פעולות שיקום אחרי הצפה:
•ייבוש ושיקום התכולה: ייבוש ציוד אלקטרוני, ייבוש שטיחים ורהיטים
•טיפול אפקטיבי בריחות הרעים -  טיהור האוויר, ניקוי עובש
•הצלת מסמכים, ספרים ומדיות גיבוי ותיעוד
•ניקוי וחיטוי של האזור שנפגע, בעזרת  ציוד מתקדם
•ייבוש האתר כולל הרצפה והקירות עד השבת המצב לקדמותו
•במקרה הצורך - טיפול בייצוב קרקע 
 

 לשיחה עם המומחים שלנו התקשרו עכשיו 04-9531779

שיקום נזקי מים מקצועי בעזרת טכנולוגיות חדישות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום נזקי מים ומציעה מגוון פתרונות מתקדמים וטכנולוגיות חדשות לטיפול, שיקום וניקוי נזקי המים. לחברה צוות מקצועי ומיומן אשר עובר הכשרות מקצועיות בחו"ל, בחברות המובילות בתחום השיקום מנזקי אש, נזקי מים והצפות. נזקי מים נגרמים ממספר סיבות כגון שיטפונות, חדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת מים או ביוב, רטיבות ולחות גבוהה (לרוב באזורים הסמוכים לחוף) והצפות. בנוסף, באירועי שריפות ואש נעזרים במים ובחומרי כיבוי נוספים על מנת לכבות את מוקד האש והם גורמים לנזקים כבדים למבנה ולתכולה. טיפול מהיר, יעיל ואיכותי הניתן על ידי "קלין קור טכנולוגיות" מאפשר השתלטות מהירה על האירוע, הפחתת הרטיבות והלחות במבנה, ייבוש המבנה והתכולה, ניטור האוויר ממזהמים ורעלנים, מניעת התפתחות עובש ופטריות ושיקום האתר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח ולהשבת המצב לקדמותו.

ייבוש מקצועי ומהיר לשיקום נזקי מים והצפות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות ייבוש מהירות ויעילות ומיד על הגעת הצוות המקצועי לאתר מתחילים בהורדת הלחות והרטיבות, בשאיבת ההצפות, בייבוש התשתיות של המבנה וייבוש התכולה במכשור מקצועי מתקדם. במקביל מתחילים לנקות ציודים ומשטחים על מנת למנוע קורוזיה, עובש ושאר מפגעים. שיקום נזקי מים והצפות כדאי לעשות רק עם המומחים של קלין קור.

מאמרים נוספים בנושא:

טיפול בנזקי צנרת

שירות מקצועי  לטיפול בנזקי צנרת במקרים של הצפה כתוצאה מפיצוץ בצנרת. חברת קלין קור טכנולוגיות הניה בעלת ניסיון וידע רב שנים בטיפול  בנזקי הצנרת. טיפול מהיר ויעיל בנזקי צנרת יכול למנוע הרס של תשתיות המבנה. ייבוש הרטיבות ושיקום נזקי ההצפה במבנה  מונעים גם בעיות של רטיבות לחות , קורוזיה, עובש וחיידקים במבנה.

להמשך קריאה >

טיפול בהצפה - טיפול בנזקי הצפות

חברתנו מתמחה בשיקום נזקי הצפות מים אשר נוצרו כתוצאה מחדירת מי גשם, פיצוצי צנרת, או מים המותזים מאמצעי כיבוי האש. הצפה של מים גורמת  לנזק כביר בבתים או במבנה, הן למבנה עצמו והן לתכולת המבנה ולציוד שבו.  רטיבות כתוצאה מהצפות מים אף גורמת לתופעות כגון התנפחות, קורוזיה, פגיעה בציוד חשמל ואלקטרוניקה. כמו כן הלחות הגבוהה אחרי הצפה  גורמת לעובש ווהתפתחות חיידקים מסוכנים לבריאות וריח רע.

להמשך קריאה >

הסרת עובש אשר נגרם כתוצאה מרטיבות

במקרים של עובש הנגרם כתוצאה מרטיבות, הצפה של מים או לחות גבוהה בחלל המבנה, חברה קלין קור טכנולוגיות מספקת צוות מקצועי ומנוסה  בעבודות השיקום ובטיפול בנזקי הצפות מים כתוצאה ממפיצוצי צנרת, חדירת מי גשמים, סתימות במערכת הביוב, שיטפונות וכתוצאה מפעולות כיבוי אש.

להמשך קריאה >

מדריך למניעה וניקוי עובש

עובש מתפתח במקומות בהם יש או הייתה רטיבות, לחות או חוסר אוורור. במקומות בהם הייתה הצפת מים או נזילה חמורה -  בבית, במבנה גדול  או בעסק יופיע במקרים רבים עובש על הקירות או על התקרה כתוצאה מהלחות והרטיבות הרבה. במקרים כאלו כדאי  לפנות אל חברת "קלין קור טכנולוגיות" המתמחה בייבוש המים והרטיבות, מניעת הלחות ומניעת הופעת העובש.

להמשך קריאה >

כיצד נשמור על ציוד אלקטרוני בעת הצפה?

הצפות רבות נגרמות מדי שנה בארץ כתוצאה מפגעי מזג האוויר, שיטפונות, חדירת מי גשמים, נזילות, פיצוצי צנרת ועוד. כאשר מאתרים הצפה חשוב לפעול במהירות על מנת למזער נזקים עתידיים וכדי לשמור על הציור האלקטרוני יקר הערך. בנוסף, יש להזמין במהירות את חברת "קלין קור טכנולוגיות" אשר מגיעה עם ניידת מאובזרת לטיפול בנזקי הצפה.

להמשך קריאה >

מדריך להתנהגות בעת הצפה למזעור נזקים

הצפה כתוצאה מחדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת, שיטפונות וסיבות אחרות עלולה להסב נזק רב למבנה, לציוד ולתכולה. המים מתפשטים במהירות ומחלחלים לתשתיות המבנה, לקירות הפנימיים או החיצוניים ושוטפים כל מה שעומד בדרכם, לרבות הרהיטים, השטיחים, מוצרי החשמל, הרהיטים ושאר הציוד והמוצרים במבנה.

להמשך קריאה >

מדריך נזקי מים

לקוחות פרטיים ועסקיים רבים סובלים מדי שנה מנזקי מים כתוצאה מחדירת מי גשמים, שיטפונות, פיצוצי צנרת ונזילות מים או ביוב או כתוצאה מלחות גבוהה במקומות הסמוכים לים.

להמשך קריאה >

שיקום נזקים

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום מהירות ויעילות לכל סוגי הנזקים, לרבות נזקי שריפה, נזקי מים ונזקים בעקבות פגעי מזג האוויר. מדי שנה מתרחשות שריפות רבות ברחבי הארץ וישראלים רבים סובלים מנזקי פגעי הטבע ונזקי מים בעקבות פיצוצי צנרת (מים וביוב), הצפות מים, שיטפונות וחדירת מי גשמים למבנים.

להמשך קריאה >

שיקום ציוד מכני

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום ציוד מכני מנזקי אש. החברה מציעה ניסיון וידע רב בתחום עבודות השיקום וברשותה שיטות טכנולוגיות חדשניות ומקדמות אשר נרכשו בארץ ובחו"ל. צוות אנשי החברה עובר הכשרות מקצועיות בחברות השיקום מנזקי אש המובילות בתחומן בעולם.

להמשך קריאה >

כיצד למזער נזקים לציוד לאחר שריפה?

שריפות רבות מתרחשות מדי שנה בישראל והן גורמות לנזק רב למבנים ולתכולה. חשוב לדעת כי פעולה מהירה ויעילה יכולה למזער נזקים לציוד לאחר השריפה ולכן חשוב להזמין לאתר את חברת "קלין קור טכנולוגיות" המתמחה בשיקום נזקי אש ומים.

להמשך קריאה >

ניקוי ומניעת עובש

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום נזקי מים ומציעה בין היתר ניקוי יסודי ומניעת הופעת עובש. צוות החברה מגיע במהירות לאחר קריאת הלקוח ומאבחן את הבעיה, מציע אסטרטגיית שיקום נזקי המים כתוצאה מנזילות, פיצוצי צנרת ביוב או מים, חדירת מי גשמים, שיטפונות או לאחר כיבוי אש.

להמשך קריאה >

לפרטים: