שיקום ציוד אלקטרוני מנזקי אש

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום ציוד אלקטרוני מנזקי אש, עבודה הדורשת מקצועיות ומיומנות ברמה הגבוהה ביותר. כתוצאה משריפה במפעל או בעסק מצטברים משקעי פיח אשר מתחברים למולקולות המים ויוצרים חומצת מלח בריכוז גבוה המאכלת את הרכיבים האלקטרוניים. החומצה מאכלת לוחות פיקוד, לוחות בקרה, מעגלים חשמליים מודפסים ומשטחים מסוגים רבים לכן חשוב להזמין את חברת "קלין קור טכנולוגיות" במהירות האפשרית על מנת לאבחן את הטיפול הרצוי ולפעול במהירות על מנת לטפל ביעילות בציוד ובמכשור.


טיפול יעיל ומהיר בשטח

חשוב לדעת כי יש לטפל במהירות וביעילות בנזקי האש ורק חברה מקצועית ומנוסה כמו "קלין קור טכנולוגיות" מסוגלת לספק מענה מהיר ויעיל בשטח. במקרים בהם לא ניתן להוציא ציוד אלקטרוני מהעסק אנו נפרוס מעבדה ניידת עם ציוד מתקדם לטיפול בבעיה. טיפול יעיל ומהיר בשטח באמצעות ציוד שיקום מקצועי, חומרי שיקום איכותיים ושיטות טכנולוגיות מתקדמות מאפשר למזער נזקים, להשתלט בזמן על נזקי האש הרבים ולהציל ציוד אלקטרוני יקר ערך.


התזת פתיתי קרח יבש

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה מגוון שיטות לשיקום ציוד אלקטרוני אחרי שריפה, בין היתר באמצעות שיטת התזת פתיתי קרח יבש. טכנולוגיית DICC נועדה להפחית את עלויות השיקום והתיקון, למזער את זמן השבתת העסק ולשקם את הציוד האלקטרוני והחשמלי ביעילות מרבית ששיטות אחרות אינן מסוגלות לספק. לטכנולוגיית DICC יתרונות רבים והיא נחשבת ליעילה ביותר וכשיטה ידידותית לסביבה מאחר והיא אינה מייצרת פסולת רעילה כמו שיטות אחרות ופתיתי הקרח היבש חודרים היטב למערכות המרכיבות את הציוד האלקטרוני ומסירים היטב את הפיח.


מונעים קורוזיה

שיטות השיקום המתקדמות של "קלין קור טכנולוגיות" הן החדשניות ביותר בענף השיקום בארץ ובאמצעותן ניתן להימנע מקורוזיה מואצת בציוד ועל המעגלים המודפסים ועל לוחות הבקרה והפיקוד. לחברה מעבדת שיקום מקצועית וצוות מיומן העובר הכשרות מקצועיות וכך ניתן לטפל בכמות גדולה של ציוד אלקטרוני על מנת למזער נזקים ולהשיב את העבודה לסדרה במפעל או בעסק. "קלין קור טכנולוגיות" מציעה ניסיון וידע רב בשיקום ציוד ומכשור אלקטרוני במפעלי אלקטרוניקה ובחברות היי טק ואנו מתחייבים לתגובה מהירה ולשיעורי הצלחה גבוהים.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור