שיקום ציוד מכני

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בשיקום ציוד מכני מנזקי אש. החברה מציעה ניסיון וידע רב בתחום עבודות השיקום וברשותה שיטות טכנולוגיות חדשניות ומקדמות אשר נרכשו בארץ ובחו"ל. צוות אנשי החברה עובר הכשרות מקצועיות בחברות השיקום מנזקי אש המובילות בתחומן בעולם. אנו מציעים הגעה מהירה לאתר הלקוח, אבחון מקצועי, מהיר ויעיל על מנת לזהות את נזקי האש לציוד המכני ומחליטים במהירות על אסטרטגיית השיקום על מנת לייצב את הנזקים ולהתחיל בטיפולי מנע ועבודות שיקום מהירות ויעילות על מנת להשיב את המצב לקדמותו.

ייצוב התפשטות הנזק

חברת "קלין קור טכנולוגיות" ערוכה לטפל בכל מצב במהירות וביעילות באתר הלקוח ובמקרים בהם לא ניתן להוציא מהמפעל או מהעסק את הציוד המכני יחליטו אנשי המקצוע של החברה על אסטרטגיית הטיפול הנכונה והיעילה ביותר. לאחר בידו האתר הניזוק וייצוב התפשטות נזקי האש, הפיח והמים מבצע הצוות טיפול ראשוני מהיר על מנת להשתלט על נזקי האש ובאמצעות שיטות שיקום חדישות ושימוש בחומרים איכותיים ויעילים משתלטים על הנזק תוך פעולה מקיפה על מגוון הציודים המכניים הנמצאים באתר הלקוח. כל דקה קריטית בפעולות השיקום מכיוון שהפיח בשילוב המים וחומרי הכיבוי יוצרים חומצות מלח מסוכנות המאכלות את כל המשטחים ופוגעים בחלקים המכניים הקטנים והגדולים כאחד. בנוסף, חומרי הכיבוי גורמים להיווצרות קורוזיה העלולה להסב נזק רב לכל המכלולים המכניים ולמשטחי הציוד. השתלטות מהירה על המצב וטיפול נכון ויעיל מונעים הצטברות נזק וניתן להתחיל בעבודות השקום על כל הציוד המכני בעסק עד להשבת המצב לקדמותו.

צוות מקצועי ומיומן

צוות אנשי חברת "קלין קור טכנולוגיות" כולל מהנדסים וטכנאים, כולם בעלי ידע וניסיון בעבודות שיקום ציוד מכני מנזקי אש. הצוות המקצועי מיומן לטיפול בכל הציודים המכניים, פשוטים ומורכבים, ויש ברשותו את הידע והניסיון לטפל ברכיבי החשמל בציוד, בלוחות הפיקוח והבקרה, בציוד אופטי, במכונות ממוחשבות, לרבות מכונות ייצור עם רכיבי רובוטיקה ועוד. צוות החברה עובר הכשרות מקצועיות בחו"ל ובאמצעות פירוק, ניקוי, תיקון והרכבה מחדש מחזירים את הציוד המכני לקדמותו, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור