ניקוי פיח מקירות לאחר שריפה

נזקי האש למבנה רבים וכתוצאה משריפת פולימרים, חומרי גלם ומוצרים שונים במבנה נותר עשן ופיח רב. הפיח אשר נוצר מנזקי האש  מכסה את קירות המבנה ויש לטפל בהסרתו באמצעות שיטות מתקדמות על מנת לא לפגוע בתשתית המבנה. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה מגוון שיטות מתקדמות לניקוי פיח מקירות חיצוניים ופנימיים, בכל סוגי המבנים- בית פרטי, בניין מגורים, בניין מסחרי, מפעל, מבנה תעשייתי ועוד. החברה מציעה את השיטה הנחשבת ליעילה ביותר בתחום ניקוי פיח מקירות- ניקוי בקרח יבש. טכנולוגיית ניקוי בקרח יבש מתבססת על תכונות הקרח היבש ובאמצעות התזת פתיתי קרח יבש קטנים מקררים את הקיר ופתיתי הקרח סודקים את הפיח, חודרים דרכו ולאחר שהם מתנדפים וחוזרים למצב גז קל לנקות את הקיר ולהסיר את שכבת הפיח העוטה ומכסה אותו.

להזמנת ניקוי פיח מהקיר אחרי שריפה התקשרו 04-9531779

ניקוי פיח לאחר שריפה בעזרת ציוד מתקדם ואיכותי

ניקוי פיח ונזקי שריפהחשוב לדעת כי הפיח אינו מהווה רק גורם המפריע אסתטית אלא הוא מפגע בריאותי ויש לנקותו לפני החזרה למגורים או לעבודה במבנה שנשרף. הפיח מתחבר למים ונוצרות חומצות המאכלות את הקיר וגורמות לנזקים סביבתיים ולמפגע תברואתי והופכות את המבנה למסוכן. צוות חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציע ניסיון עשיר בניקוי פיח מקירות פנימיים וחיצוניים והחברה מחזיקה ברשותה את הציוד המתקדם ביותר בתחום. צוות העובדים מורכב מאנשי מקצועי מיומנים העובר הכשרות מקצועיות בארץ ובחו"ל ובזכות הידע והניסיון המצטבר זוכה הלקוח לעבודה מקצועית, איכותית, מהירה ויעילה.

 

 

 

להזמנת ניקוי פיח מקירות חיצוניים או פנימיים התקשרו אלינו 04-9531779

 

ניקוח פיח מהקירות  – שומרים על הסביבה

נזקי שריפה ופיחהפיח מסוכן לסביבה וחברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה פתרון איכותי ומתקדם ובעיקר ידידותי לסביבה. התזה פתיתי הקרח מאפשרת לנקות את הפיח מהקירות וממשטחים שונים ללא גרימת נזק לסביבה. פתיתי הקרח המשנים את מצב הצבירה לאחר ההתזה אינם גורמים נזק לקיר אלא רק חודרים מבעד לשכבת הפיח וניתן להסיר את הפיח בקלות ולאטום אותו בשקים מיוחדים הנשלחים לאתר הטמנה מאושר, בהתאם לדרישות החוק והמשרד לאיכות הסביבה. לאחר ניקוי הפיח מתחיל צוות החברה בעבודות שיקום ושיפוץ במהירות וביעילות להשבת המצב לקדמותו ולא ניתן לראות את נזקי האש והפיח בסיום העבודה. כאמור, ניקוי קירות מפיח באמצעות קרח יבש היא השיטה היעילה ובטוחה ביותר וחברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה פתרון איכותי, מהיר ויעיל במחיר משתלם.

להזמנת ניקוי פיח מקירות חיצוניים או פנימיים התקשרו אלינו 04-9531779

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור