כיצד נשמור על ציוד אלקטרוני בעת הצפה?

הצפות רבות נגרמות מדי שנה בארץ כתוצאה מפגעי מזג האוויר, שיטפונות, חדירת מי גשמים, נזילות, פיצוצי צנרת ועוד. כאשר מאתרים הצפה חשוב לפעול במהירות על מנת למזער נזקים עתידיים וכדי לשמור על הציור האלקטרוני יקר הערך. בנוסף, יש להזמין במהירות את חברת "קלין קור טכנולוגיות" אשר מגיעה עם ניידת מאובזרת לטיפול בנזקי הצפה. כל רגע חשוב בטיפול ובשמירה על הציוד האלקטרוני ועבודה מקצועית, מהירה ויעילה מאפשרת לשמור על הציוד היקר והחשוב לפעילות העסק, למזעור הנזקים הכלכליים ולחזרה לשגרה במהירות.


עזרה ראשונה במקרה הצפה

כאשר מגלים הצפה בבית או בעסק חשוב לקרוא במהירות לחברת "קלין קור טכנולוגיות" וכבר בשיחת הטלפון ניתן לקבל ייעוץ מה ניתן לעשות על מנת להפחית ולצמצם נזקים. בבית ניתן להרים על שולחנות או להוציא מהבית ציוד אלקטרוני קל יחסית ובמידת האפשר להעלות לגובה את הציוד האלקטרוני כמו מקרר, מכונת כביסה, מדיח כלים וכדומה. בנוסף, במידת האפשר יש לעטוף את הציוד האלקטרוני הביתי בניילונים על מנת למנוע חדירת מים, רטיבות ולחות הגורמים לקורוזיה ולהתפתחות עובש ונזקים אחרים. במפעלים ובבתי עסק יש לרוב ציוד אלקטרוני כבד ולכן יש חשיבות רבה להגעת צוות אנשי המקצועי של "קלין קור טכנולוגיות" המאבחן את ההצפה ופועל לבידוד הנזק, להוצאת ציוד אלקטרוני במידת האפשר ולפעולות נוספות התורמות לשמירה על הציוד היקר. צוות החברה פועל במהירות ובמקצועיות על מנת להוריד את הלחות הגורמת לנזקים רבים לציוד האלקטרוני הרגיש, שואבת את המים באמצעים מתקדמים, מנטרת את האוויר ובנוסף מתחילים לייבש את הציוד האלקטרוני הנחוץ לפעילותו התקינה של העסק ולנקות את הציוד.


שאיבת המים ואוורור

כאשר מגלים הצפה בבית או בעסק חשוב לאתר את מקור הבעיה ולהזמין אנשי מקצוע לטיפול בבעיה. במידה ויש כיסוי ביטוחי יש לעדכן את חברת הביטוח על מנת שזו תשלח במהירות שמאי. יש להזמין את חברת "קלין קור טכנולוגיות" וניתן לקבל ייעוץ ראשוני בשיחת הטלפון על מנת לפעול לפי הנחיות המקצוענים בנושא כמו סגירת ברז המים הראשי, פתיחת חלונות לאוורור וניתוק החשמל. כאמור, הורדת הלחות חשובה במניעת קורוזיה והתפתחות עובש אך את העבודה יש להשאיר לצוות המיומן של "קלין קור טכנולוגיות". 

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור