מדריך להתנהגות בעת הצפה למזעור נזקים

הצפה כתוצאה מחדירת מי גשמים, פיצוצי צנרת, שיטפונות וסיבות אחרות עלולה להסב נזק רב למבנה, לציוד ולתכולה. המים מתפשטים במהירות ומחלחלים לתשתיות המבנה, לקירות הפנימיים או החיצוניים ושוטפים כל מה שעומד בדרכם, לרבות הרהיטים, השטיחים, מוצרי החשמל, הרהיטים ושאר הציוד והמוצרים במבנה. על מנת למזער את נזקי המים בעת הצפה חשוב להקפיד על מספר כליים עיקריים וחברת "קלין קור טכנולוגיות" המתמחה בשיקום נזקי אש ומים שמחה להציע עבורכם מדריך קצר ויעיל בנושא.

כלל 1– גילוי מוקדם של ההצפה מאפשר טיפול מהיר ויעיל ובעת גילוי ההצפה יש לנתק את החשמל במבנה, לסגור את ברזי המים כאשר מקור ההצפה הוא פיצוץ בצנרת, לפתוח חלונות לאוורור על מנת להפחית את הלחות במבנה ולקרוא במהירות האפשרית לחברת "קלין קור טכנולוגיות".

כלל 2– איתור מקור ההצפה יאפשר למנוע הצטברות נזקים ולמנוע הצפה גדולה יותר. כאשר מקור ההצפה בפיצוצי צנרת חשוב לסגור את ברז המים הראשי אך כאשר מקור ההצפה הוא שיטפון או חדירת מי גשמים יש לנסות ולאטום את מקום חדירת המים (שקי חול, חומר איטום מהיר, מחסום וכו') ולהזעיק במהירות את חברת "קלין קור טכנולוגיות".

כלל 3– במידת האפשר חשוב להעלות ציוד אלקטרוני כמו מחשבים, מדפסות, מוצרי חשמל קטנים ושאר הציודים היקרים למקום גבוה. כך ניתן למנוע חדירת מים לציוד האלקטרוני הרגיש ולמנוע התפתחות נזקים נוספים מהמים כמו קורוזיה ונזקים נוספים.

כלל 4– להרחיק ילדים, מבוגרים וחיות מחמד. חשוב לפנות מהמבנה המוצף ילדים, מבוגרים וחיות מחמד. המים מכילים מזהמים שונים ויש להימנע משאיפת חלקיקים מזהמים או מחדירתם באמצעות בליעה.

כלל 5– להזעיק עזרה מקצועית. יש ליצור קשר טלפוני מהיר עם חברת "קלין קור טכנולוגיות" המתמחה בטיפול ובשיקום נזקי מים. תגובה ראשונית מהירה ומקצועית תימנע התפשטות נזקים ותוזיל את עלויות התיקון, הניקוי והשיקום של המבנה והתכולה.

כלל 6- חשוב ליצור קשר עם חברת הביטוח ולעדכן את ההצפה על מנת שזו תשלח בהקדם שמאי להערכת הנזקים ועל מנת לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם "קלין קור טכנולוגיות", עד להשבת המצב לקדמותו.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור