פירוק ופינוי אסבסט

"קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות פירוק ופינוי אסבסט, חומר המוגדר כחומר מסרטן ע"י הוועדה הטכנית לאבק מזיק. פירוק ופינוי אסבסט הוא נושא הנמצא תחת פיקוח צמוד והדוק של המשרד לאיכות הסביבה ורק חברות מקצועיות מאושרות לפעול בתחום. חברת "קלין קור טכנולוגיות" הכשירה מפקחים ואנשי צוות לפירוק, טיפול וניקוי אסבסט ויש ברשותה רישיון והסמכה לביצוע העבודות. מוצרי האסבסט אינם מסוכנים כל עוד לא נפגעו בשריפה או נשברו ולמעשה רק סיבי האסבסט הם המסוכנים, במיוחד לאחר נזקי אש מכיוון שהם נושאים שאריות פיח, רעלנים ומזהמים נוספים העולים לחדור למערכת הנשימה. חשוב לדעת כי סיבי האסבסט הרעילים והמסרטנים גורמים למחלת האסבסטוזיס, מחלה כרונית ללא ריפוי הגורמת למחלות קשות כמו סרטן הריאות וסוגי סרטן נוספים, לנכות ולמוות.


מענה מקצועי ובטיחותי

המודעות לנזקי ולסכנת האסבסט הוביל להקמת ועדה לטיפול באבק מזיק ולהכשרת חברות על מנת לטפל במפגע המסוכן. לאחר סיווג האסבסט כחומר מסרטן עלה הביקוש בקרב רשויות מקומיות, קבלני בניין, לקוחות פרטיים ומוסדות שונים לפרק ולפנות גגות, מבנים וקירות אסבסט. חברת "קלין קור טכנולוגיות" עברו הכשרות מקצועיות ברחבי העולם אצל מיטב המומחים והחברות המובילות בתחום פינוי ופירוק אסבסט. החברה מציעה צוות מקצועי, מנוסה ומוכשר לעבודות הפירוק והפינוי ויש ברשותה את כל הציוד הבטיחותי, החדשני והמתקדם הנדרש למלאכת הפירוק, מורכבת וגדולה ככל שתהיה. החברה מציעה שיטות וטכנולוגיות חדשניות בענף תוך הקפדה על עבודה בטוחה הן לסביבה והן לצוות העובדים ולעוברי האורח באזור.


אמצעי זהירות ובטיחות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מחויבת לכללי הזהירות והבטיחות הקפדניים ביותר, כנדרש על פי החוק והתקנות בארץ. החברה מציעה צוות מנוסה בכל הכשרות מקצועיות בחו"ל ורישיון למלאכת הפירוק והפינוי של האסבסט. במהלך העבודה מגדרים את האזור עם שילוט, מגדירים את העבודה והציוד הנדרש ולאחר הבאת הציוד והמכשור המתקדם תוך נקיטת כל אמצעי הבטיחות מתחילים בעבודת הפירוק כאשר הצוות לובש ביגוד מגן מקצועי ופינוי בהתאם לחוק לאתר הטמנה מורשה. החברה מציעה עבודות פירוק קונסטרוקציות, גגות, קירות, מחסנים, גדרות ומבנים אחרי שריפה בהם יש אסבסט במהירות, ביעילות ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור