פרויקט "נווה פז" – מועדון לגילאי הזהב

בתאריך 1/11/15 צוות "קלין קור טכנולוגיות" הוקפץ לאירוע שריפה כבד במועדון המגורים לגילאי הזהב "נווה פז" אשר נוטרל ע"י פריקה של מערכת הספרינקלרים הקומתי וע"י צוות לוחמי האש שהגיע למקום במהירות. 

לאחר אבחון הנזק כנזק שריפה בדירה הפינתית אשר התפשט לדירה הסמוכה וגרם לנזקי עשן ופיח כבד בכל שאר 19 דירות הקומה, התחיל צוות קלין קור בעבודת השיקום אשר כללה פינוי כל התכולה השרופה ממוקדי השריפה למטמנה מאושרת, פירוק כל התקרות האקוסטיות בקומה על מנת לחשוף את כל מקורות הפיח ולנטרל אותם, פירוק קירות הגבס אשר נפגעו מנזקי העשן, ונטרול הפיח מקירות הבטון ע"י שאיבה וניקוי הפיח הרחיף בחומרים המיועדים לזה והתזה של חומרי הדבקה פולימרית, ניקיון וצביעה של כל הדירות שנפגעו מנזקי העשן והפיח.

תוך כדי ניטרול פיח האירוע התחיל צוות החשמל והמים שלנו לשחזר את ההזנות מהארונות השרות של אותה קומה. במהלך תחילת הניקיונות צוות כיבוי האש שכח לסגור את ההידרנטים הקומתיים וכאשר הכניסו מים למערכת הכיבוי התחילה הצפה כבדה בכל הבניין אשר צוות "קלין קור" התחיל גם את מלאכת השאיבה וייבוש המים בכל קומות הבניין עד קומת 2-.

תוך טווח זמן קצר מאד של כמה שעות בודדות ולמרות הבלת"מים הצליח צוות "קלין קור" להחזיר את הדיירים של אותה קומה לדירותיהם ולשגרת חייהם. 

"קלין קור" מתגאה בכך שהיא לא רק משקמת מבנים היא גם משקמת את קהל לקוחותיה ומחזירה אותם לשגרת החיים על הצד הטוב ביותר, ובמהירות האפשרית, ותוך מתן שקט נפשי.

לאחר שהחזרנו את כל הדיירים לשגרה התחלנו במלאכת בינוי ושיחזור המסדרון והדירות הפגועות אשר כללו:

• שיקום מערכת החשמל,

• שיקום תאורת המסדרון,

• שיקום מערכות התקשורת לרבות בזק, כבלים, מערכת גילוי אש, ואינטרקום פנימי,

• החלפת חלונות אשר נפגעו בשריפה,

• החלפת דלתות שניזוקו מהשריפה ושיקום שאר הדלתות שנפגעו מהפיח.

• החלפת סנטריה בדירות הפגועות.

• שיקום נזקי השריפה.

לאחר שבועיים של עבודה אינטנסיבית חברת "קלין קור טכנולוגיות" החזירה את כל המבנה כולל ניזקי המים שנגרמו מההצפה של ההידרנטים למצבה הקודם.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור