הסרת עובש אשר נגרם כתוצאה מרטיבות

חברת "קלין קור טכנולוגיות" מתמחה בעבודות שיקום נזקי מים .החברה מציעה צוות מקצועי ומנוסה בעל ידע רב בעבודות השיקום והטיפול בנזקי מים כתוצאה מהצפות, פיצוצי צנרת, חדירת מי גשמים, סתימות במערכת הביוב, שיטפונות וכתוצאה מפעולות כיבוי אש. צוות החברה מגיע במהירות לאתר הלקוח על מנת לאבחן את נזקי המים וקובע את אסטרטגיית הטיפול והשיקום בנזקי המים, לרבות הסרת עובש. מים עומדים, רטיבות ולחות גבוהה גורמים להתפתחות עובש, טחב ומצבורי חיידקים רעילים העלולים להוות סיכון בריאותי חמור לבריאות האדם. החברה מתמחה בפעולות הסרת עובש מקירות ומציוד, גם במקומות נסתרים שאינם גלויים לעין. הסרת העובש במקצועיות מטפלת באופן ראוי בבעיה ומשיבה את המצב לקדמותו.

עובש ולחות גבוהה

עובש הן למעשה פטריות הצומחות כתוצאה מלחות גבוהה ופטריות העובש צצות במהירות לאחר שיטפונות, פיצוצי צנרת ונזקי מים נוספים. העובש מתפתח לרוב על חומרים אורגניים ובהתאם לתנאי הלחות והטמפרטורה. פטריות העובש מסוכנות בריאותית מאחר ויש בהן רעלנים מטבוליים אשר עלולים לחדור לאדם בנשימה או בבליעה. העובש מתפתח במהירות וללא הפרעה בגלל הרטיבות בקירות והלחות הגבוהה או במקומות נסתרים והוא מאופיין בריח רע ובלתי נסבל. כתמי העובש מתפשטים במהירות ללא טיפול והסרה וחשוב לדעת כי הטיפול שחברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה כולל אבחון האתר, הסרת העובש מהקירות או מציודים ותכולה, אוורור וקטילת העובש בחומרים מיוחדים ובשיטות טכנולוגיות מתקדמות שמונעות את הופעת העובש מחדש.

תרופה למכה

עובש מופיע במהירות יחסית אחרי נזקי מים ויש לטפל בעובש במהירות וביעילות אחרת הוא מתפשט. העובש גורם למפגע בריאותי, לנזקי רכוש ולהפחתת ערך הנכס. טיפול מקצועי הכולל את הסרת העובש מהקירות, פעולות חיטוי בחומרים איכותיים שאינם מסוכנים לבריאות האדם, שיקום ושיפוץ משיבים את המצב לקדמותו ובאמצעות חומרים איכותיים מונעים את שובו של העובש אך נדרש טיפול יסודי ועמוק בשיטות חדשניות שלא רק מעלימות קוסמטית את העובש אלא מספקות תרופה למכה. חברת "קלין קור טכנולוגיות" מציעה שיטות וטכנולוגיות חדשות להסרת ולטיפול בעובש ואנו מתחייבים לתוצאות מרהיבות במהירות, ביעילות ולאורך זמן.

צרו איתנו קשר

להזמנת שירות או להתייעצות עם המומחים של קלין קור